Nokia Lumia'lardaki 5 eğlenceli uygulama!

Nokia Lumia cebiniz varsa bu 5 eğlenceli uygulamayla mutlaka tanışmalısınız!

Nokia Lumia'lardaki 5 eğlenceli uygulama!

Nokia Lumia serisinin işletim sistemi Windows Phone, her geçen gün genişleyen uygulama ekosistemiyle dikkat çekiyor.

Singster

Şarkı söylemeyi sevenler için iyi bir uygulama olan Singster, ne zaman nerede olursanız olun karaoke keyfini Nokia Lumia telefonunuza getiriyor! 1300'den fazla klasik karaoke party şarkısı anında cep telefonunuzda! Üstelik abone olmadan önce 10 ücretsiz şarkıyla uygulamayı deneme imkanınız da var! Uygulama İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, İsveççe ve Fince dillerinde kullanılabiliyor.

Active Fitness

Bir spor, sağlık ve aktivite takip ve sosyal ağ uygulaması olan Active Fitness'in halen 50.000'den fazla kullanıcısı bulunuyor. Koşma, yürüyüş, bisiklete binme, su sporları ve daha aklınıza gelebilecek yüzlerce aktivite için mükemmel bir uygulama! Active Fitness yaptığınız sporu arkadaşlarınıza paylaşıp motivasyon kazanmanıza yardımcı oluyor ve bu uygulama sadece Nokia Windows Phone'da bulunuyor.

Runtastic

Size özel spor uygulaması Runtastic, koşarken, yürürken, tırmanırken, bisiklet kullanırken ve kardio, yoga gibi salon sporları yaparken hep yanınızda! Runtastic ile yaktığınız kalorileri, aştığınız yolları çok daha kesin biçimde takip edebilirsiniz.

Nokia Glam Me

Bu uygulama ile Lumia cihazınızın ön ve arka kamerasını kullanarak oluşturacağınız otoportrelerinize yaratıcılığınızı yansıtabilirsiniz. Yüzünüzle ilgili ayrıntılar için manuel ayarlamalar yapabilir ve otoportre için optimize edilmiş harika sanatsal efektler uygulayabilirsiniz.

Hipstamatic Oggl

Mükemmel bir fotoğraf uygulaması olan Hipstamatic Oggl artık Windows Phone'da! Özel Hipstamatic lensleriyle ister manzara, ister porte, ister gece, ister gündüz daima harika fotoğraflar çekecek, düzenleyecek ve Oggl profilinizde bunları özgürce paylaşabileceksiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Nedir bu reklam falan mı? Çünkü aynı haber içerik dahi tamamen aynı sdn dede var?!..

Evet aynen

Çöp uygulamalar

5 tane mi :)) Vayyy.. Epey çokmuş. Yaşasın microsoft :)) Gidin bi samsung s3 mini alın 750 liraya. 200 uygulama birden yükleyin :)

@22 Eyl 2013 11:01 doğru 200 yükleyin ancak 5 tanesi işe yarasın telefon depolama alanı doldu uyarısıda cabası :))

reklam olsa hepsinde olmuş olur diğer marketlerede aynısı yapılıyor çünkü hatta günün uygulaması haftanın uygulamaları falan diye .sadece bilmediğimiz varsa görmemezi sağlıyor

hepsi güzel. lumia 925 de kullanıyorum

bir os için saçma uygulamalar süper gibi lanse ediliyorsa o os çöptür.

@22 Eyl 2013 18:28 süper uygulamardan bahset onların varlığındanda haberdar edelim seni rahat ol.

Sen de yorum yaz