Nokia MixRadio tanıtıldı!

Nokia, müzik hizmetini baştan aşağı yenileyerek kullanıma sundu! İşte Nokia MixRadio...

Nokia MixRadio tanıtıldı!

Nokia, dünya çapında Türkiye dahil 31 ülkede geçerli olan Nokia Müzik servisini tamamen yenileyerek Nokia MixRadio adıyla yeniden beğeninize sundu. Bu ücretsiz müzik servisi "Zevkime Göre Çal" özelliğiyle kullanıcıların dinleme alışkanlıklarını öğrenerek uygulayan, kişiselleştirilmiş bir radyo istasyonu olma özelliğine de sahip. Üstelik tüm bunları tek bir tuşa dokunarak yapmak mümkün.

Hareket halindeyken müziği keşfetme deneyimini kolaylaştıran ve çok beğenilen Nokia MixRadio, 2012'den bu yana Türkiye'de de kullanılabiliyordu. Servise yeni eklenen "Zevkime Göre Çal" tuşuyla doğrudan, her kullanıcıya özel olarak kişiselleştirilen radyo istasyonlarına ulaşmak mümkün.

Nokia MixRadio, müzik tercihlerini filtrelemeyi sağlayan basit "beğendim", "beğenmedim" ve "sevilen" sanatçı özellikleriyle kullanıcının dinlediği müzikleri daha da kişiselleştirmelerini sağlıyor. Servis ayrıca yüzlerce uzmanın ve ünlünün yarattığı müzik listelerini reklamsız, abonelik ya da kayıt gerektirmeden dinlemeyi mümkün kılıyor. Müzik listeleri, örneğin metro gibi ortamlarda sinyalin iyi olmadığı durumlarda dinlemek kadar, veri kullanımı ve fiyatları azaltmak amacıyla da çevrimdışı olarak kaydedilebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Windows 8.1 de indirdim

Güncelledim bayağı da beğendim.

Tesekkurler nokia..

tasarım ve birkaç buton dan fazla değil .

kulaklik guzelmis

2014 wp yılı olacak gibi görünüyor.

925 kullanıyorum zevkime göre çal srçeneğindeki şarkılar hemen hemen aynı çok fazla Bi şarkı yook

mixradio yıllarca hayal ettiğim müzik programının şekil almış hali resmen..fazlasıylaaaaaa memmunum :D:D

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Nokia MixRadio tanıtıldı!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir