Nokia-MS anlaşması onun işine mi yarayacak?

HTC'nin, Nokia - Microsoft birlikteliğinden mutlu olacağı hiç aklınıza gelir miydi?

  • Gökay Özbudak
Büyük anlaşma HTC'nin işine yarayacak!
WP 7 daha çok göz önünde olacak...

Nokia ile Microsoft'un yapıtğı Windows Phone 7'li Nokia telefon anlaşmasından sonra diğer Windows Phone 7'li akıllı telefon üreticilerinin kenara itilip itilmeyeceği konuşuluyordu. Yine Windows Phone 7 telefonlar üreten HTC'nin yaptığı açıklamalar ise bu görüşü savunmuyor.

HTC Avrupa'nın patronu Florien Sieche'ye göre, Microsoft'la Nokia'nın yaptığı anlaşma HTC'nin yararına olacak; "Nokia anlaşması bizim Microsoft'a olan bağlılığımızı değiştirmeyecek. Yeni bir oyuncunun katılımıyla bu platforma daha çok göz önüne çıkacaktır... Biz de bundan yararlanabileceğimizi düşünüyoruz."

HTC Avrupa patronu ayrıca, Android işletim sistemi kullanan HTC Flyer'ın satışlarının oldukça iyi gittiğini söylese de herhangi bir sayı açıklamaktan kaçındı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

android geberecek. wp7 hızla artacak. wp7 gelsin. hemen en iyisinden alacam. androidli kullandım. saçma sapan bir telefon.

Nokia bu kafayla devam ederse istediği şirketle anlaşsın farketmez, satış grafiği günbegün düşecektir.

Nokia üst seviye telefon yapmıyor, Nokia'ya acil üst segment telefon lazım, en az 2 çekirdek işlemci, dokunmatik 3d özelliği olmalı, bundan aşağısı kurtarmaz.

ha iki çekirdek yetmez 3.6 ghz 4 çekirdek falan koymalı işlemciyi. Yoksa nokianın işi zor canım..

18:25 gülme krizlerine girdim:D android her yeri tabletlerden laptoplara kadar sarıyor kim kimi eziyor:D

HTC firması AMD gibi bişey aracı gibi bir rolü var dünyada ne tasarım biliyorlar nede bişey samsung ve apple'ı örnek almaları lazım.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play