Nokia Music'e yeni isim, yeni logo!

Nokia'nın artık efsaneye dönüşen online servisi, hem adını, hem de logosunu değiştirdi!

Nokia Music'e yeni isim, yeni logo!

Microsoft'un Nokia'yı satın aldığı haberi ortaya çıktığında, Nokia'nın ünlü müzik servisi Nokia Music'in, Xbox Music ile birleştirileceğine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak zaman geçtikçe, Nokia'nın önemli bazı servislerinin, Xbox servislerinden bağımsız olarak yaşamaya devam edecekleri ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan biri de Nokia'nın müzik servisi Nokia Music.

Nokia yeni yayınladığı güncelleme ile Nokia Music'in tüm çehresini değiştirdi. İsmi Nokia MixRadio olarak değiştirilen servisin aynı zamanda logosu da değişti. Pembe zemin üzerinde bir Smiley olarak şekillendirilen logoda aynı zamanda smiley olarak kulaklık kullanılarak müzik servisine yakışan bir gönderme yapılmış.

Online müzik servisi MixRadio, biraz Spotify ve Pandora servislerine benziyor ancak arada bir fark var: MixRadio'nun ücretsiz sürümünde bile reklam bulunmuyor.

Servisin "Play Me" isimli bir özelliği de bulunuyor. Bu özellik, kullanıcının müzik zevkini zamanla öğrenerek, tamamen onun zevkine göre, online ve kesintisiz müzik çalabiliyor. Servisin ücretli sürümünde ise kullanıcılar sınırsız sayıda "skip" yeteneğine ve offline şarkı çalma özelliğine kavuşuyorlar.

MixRadio'nun tarayıcı üzerinde çalışan bir sürümüne bu linkten ulaşabilir ve ücretsiz müzik dinlemeye hemen başlayabilirsiniz...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

30 saniye :(

Rengini hiç sevmedim :(

çok güzel nokıanın başarılı oldugu alanlardan bi kesit

Nokia benim gözümde hala bir numara..

Number one

30 saniye sadece W8 için(Ayda 5 lira bence fazla değil,hem Windowsta hem de Lumiamda) , Bence cok güzel oldu Lumiamın baş tacıdır :) W8 için olan Nokia muziktede bir yöntem buldum 30 sn'den kurtuldum.

@21 Kas 2013 21:49 bulduğun yöntemi paylaşa bilirmisin? alpaya@istanbul.com

Bir grafik tasarımcı olarak:İyi tasarlanmış bir logo

Sony Music Unlimited diye bir uygulama sunuyor ama fiyatı 15$ aylık bildiğim kadarıyla Nokia bu konuda gayet iyi

tasarımda çağ atlamış bir firma kötü bişey beklemem asla nokiadan..ayrıca mixradio mükemmeldir yaaa candırcan :D

para avcısı Nokia

Patates baskısı :D

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir