Nokia N78: Nokia'dan yazılım güncellemesi

Nokia, N serisi telefonu N78 için bazı iyileştirmeler içeren bir güncelleme paketi yayınladı...

Nokia N78: Nokia'dan yazılım güncellemesi
Nokia N78: Yazılım güncellemesi mevcut.

Nokia, N78 için bir yazılım güncellemesi yayımladı. Birçok değişikliğin yanında bu güncelleme ile Bluetooth bağlantılarının ve kamera performansının iyileşmesi sağlanıyor. Ayrıca Müzik Çalar yazılımına da ince ayar yapıldı (uzun süreli oynatım ve içerik yenileme). Nokia'ya göre sensor tuşlarının hassasiyeti de artırıldı.

Bu güncellemeyi N78'e yüklemek için cep telefonunuzu HSDPA veya WLAN ile internete bağlamalı ve cihaz yöneticisi üzerinden yeni yazılımı aratmalısınız. Yazılım paketinin boyutu 2 MB. Güncelleme Nokia'nın Software Updater aracı üzerinden gerçekleştirilemiyor.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

evet güncellendi ama bir şey unutulmuş türkçe güncelleme yok eğer makinanızı yeni güncelleme yaptırırsanız otomatikman ingilizceye dönüyor çok ilginç bir durum ve hiç bir uyarı yok bu konuda makinayı aldığım gün bu durum başıma geldi ve aldığıma alacağıma pişman oldum konuyla ilgili nokia da muhattap bulamadım destek sayfası açmıyor sitenin güvenlik sertifikasında sorun varmış bu da ayrı bir ilginç durum ürün garantili artık servisine götürüp türkçe versiyon yüklettiricem.

ben bugün 12.046 ile güncelleme yaptım türkçe dil olarak güncellendi Wlan üzerinden

hiçbir farklılık yok

arkdaslar bu telefondan almayı dusnuorumda facebook gibi uygulamalar yukenıyor mu daha dogrusu war mı=)?

bu telefonu hiç tavsiye etmem tamam özellikleri var var tam bi başa belaaaaaa

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir