Nokia N96 ne zaman piyasada olacak?

Uzun zamandır beklenen N96'nın piyasaya çıkış tarihi netlik kazanmaya başladı. İşte ilk ipuçları...

Nokia N96 ne zaman piyasada olacak?
Nokia'nın yeni generali N96, büyük ihtimalle Eylül ayı sonunda piyasada olacak.

Bir süredir Temmuz ayının sonunda piyasada olacağı söylentileri dolaşan Nokia N96'nın gerçek çıkış tarihi, resmi açıklama yapılmış olmasa da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Başta İngiltere olmak üzere İtalya ve Avusturya gibi pek çok ülkede hizmet veren GSM operatörü 3, Nokia N96'yı Eylül ayının sonundan itibaren, farklı kontrat seçenekleri ile birlikte abonelerine sunacağını duyurdu.

İngiliz alışveriş sitesi "play.com" da, bir süredir 31 Temmuz tarihi için aldığı N96 ön siparişleri için yeni tarihi açıklamış durumda. Şu an ön sipariş verenler, Nokia N96'ya 30 Eylül tarihinden itibaren sahip olabilecek.

Ortada Nokia tarafından yapılmış kesin bir açıklama olmasa da, hem GSM operatörü 3'ün, hem de "play.com" sitesinin aynı tarihi veriyor olmasını rastlantı olarak değerlendirmek biraz güç. Görünen o ki, N96'ya kavuşmamız için önümüzde sadece 2 aydan biraz fazla zaman kaldı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Laptop almaya gerek yok buda iş görür...

kavgada falan baya işe yarar bu telefon.

insanlar bunu taşıyacak biraz küçük yapın şunu:)

2000 ytl den aşağı olmaz. n95 1500 ytl değmez bu kadar paraya. üstelik çok ağır ve büyük ergonomik değil. dokunmatik ekran bile yok..

100 dolar veririm ustunu vereceksem iphone 3G alirim

100 dolar veririm ustunu vereceksem iphone 3G alirim

cok pahalı ya

yha siz ı phone nu?ne zannediyosunuz?berbat bişi yha ben kullanıorum n96 harika bir telefon telefon bile denmez ona yha içinde şu anda dünyada olan bütün teknolojiler var tvsinden tut normal bilgisayar oyunaarına kadar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir