Nokia N97 Mini: O kadar da mini değilmiş!

Nokia'nın merakla beklenen N97 Mini'si boyutlarıyla şaşırttı; ama anladığınız anlamda değil...

Nokia N97 Mini: O kadar da mini değilmiş!
İşte boyut kıyaslaması, farkı farkedebildiniz mi...

N97'nin çıkışından bu kadar kısa süre sonra gelen N97 Mini haberleri herkesi şaşırtmıştı. Biz de bu modelin ortaya çıkan ilk görüntülerini sizlerle paylaşmıştık.

Şimdi ise FCC belgelerini görebiliyoruz, üstelik 1:1 ölçekte yapılan bu Nokia N97 Mini çizimi bize N97 ile boyutları kıyaslama fırsatı da veriyor. Ve ne yazık ki küçülme açısından hayal kırıklığına uğratıyor. Aradaki boyut farkı gerçekten de çok küçük. Ancak çizimde görülmeyen telefonun kalınlığı konusunda bir çalışma yapılmış olması muhtemel.

İşte boyut kıyaslaması, farkı farkedebildiniz mi...Daha fazla detay ortaya çıkana kadar sizlere sızan bir başka N97 mini fotoğrafı sunalım. Bu fotoğrafta cep telefonunun 5 mega piksellik kapaksız kamerası açık bir şekilde görülüyor.

İşte diğer N97 Mini resimlerini görebileceğiniz daha önceki haberlerimiz:
Sır gibi saklanan Nokia'lar bu fotoğrafta...
Nokia N97 Mini: Gerçek mi, değil mi?
Nokia N97 Mini: İlk resimler ortaya çıktı

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ben haber il ciktiginda yorum yapmistim ama bakin dedigim gibi pekde mini deilmis demi

o donanımı zaten küçük bir cihazın içine yerleştiremezler.yerleştirirler ama ilerki modellerde yaparlar yoksa ticaretin anlamı kalmaz aldatmaca çok

nokia guEl isler yapabilio ama insanlari hep kandiriyor n97 aldim simdi minisini cikarttin ona kafayi taktim acaba ekrani ayni ebatta ve islemcisi daha mi hizli? Zaten suan otel odamdan n9u ile wirelesle takiliyorum :/

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir