Nokia N97: Yazılım güncellemesi hazır

Nokia, amiral gemisi için hazırladığı yazılım güncellemesini yayınlamaya başladı. İşte yenilikler...

  • Halil Mollaoğlu
Nokia N97: Yazılım güncellemesi hazır
Nokia N97: Firmware güncellemesi sunuluyor.

Nokia'nın iş telefonu N97 için 12.2.024 numaralı firmware güncellemesi sunuluyor.

Şu an için Nokia, içinde yapılan tüm değişikliklerin listelendiği resmi bir sürüm notu yayımlamış değil. N97 hayranlarının buluştuğu n97fanatics.com sitesinde kullanıcılar bazı iyileştirmelerden bahsediyor. Örneğin uygulamalar ve internet sayfaları daha hızlı açılıyor ve dokunmatik ekran daha iyi çalışıyor. N97'ninm bellek yönetiminde de iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor.

N97 kullanıcıları güncellemeyi ya mobil şebeke üzerinden (OTA) veya Nokia Software Updater yardımıyla cihazlarına yükleyebilirler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

i8910 alın bunun alcağınıza

n97 daha çok multimedya tarzıdır iş değil iş için olanlar e serisi telefonlardır.

N97 süper ötesi bir cihaz bu cihazla kıyaslamayı ancak iPhone 3G S ile yapabilirsiniz ki onuda zaten CHIP gerçekleştirmiş iPhone tasarımıyla vs N97 nin arka kapağının plastik olması nedeniyle burun ucuyla kazanmıstı yanılmıyorsam ama bence N97 daha güzel bir cihaz . i8910 N97 nin rakibi bile olamaz :) Bilegiler için teşekkürrler CHIP :)

tabi bunlar benim görüşüm i8910 kullanmadım ama N97 çok güzel kullanmadan da hakkında yorum yapmamak lazım . yanlıs bir sey yazdıysam affola . Tekrar tesekkurler chip paylasmıs oldugunuz bilgiler için :)

n97 yazılımını indiremedim nasıl yaparım

Sen de yorum yaz