Nokia'nin 14 Mayıs sürprizi ne olacak?

Nokia'nın dağıttığı yeni davetiye, 14 Mayıs'ta büyük sürprizlerle karşımıza çıkabileceğini söylüyor!

  • Ertuğrul Süngü
Nokia'nin 14 Mayıs sürprizi ne olacak?

Özellikle akıllı telefon piyasasının en önemli hamlelerinden birisi, çıkacak ürün için önceden davetlilerin belirlendiği, açılış etkinliği yapmaktır. Apple ve Samsung'un son yıllarda üzerinde fazlasıyla durduğu bu etkinlik furyası şimdi de Nokia ile devam ediyor.

Pek tabi daha önce de benzeri etkinliklere imza atmıştı Nokia. Nitekim bu sefer dikkat çeken davetiyenin kendisi oldu. Sol tarafında "Sıradaki ürün" yazan davetiye, aynı zamanda silik bir yazı karakterine sahip. Çizgilerin ardında kalmış olan yazıysa tamamen büyük harflerle yazılmış. Sağ taraftaysa; "Nokia Lumia serüveni devam ediyor" şeklinde bulunan açıklama ise yeni ürünün garantisi niteliğinde.

14 Mayıs'ta Londra'da gerçekleştirilecek etkinliğin en merak edilen noktasıysa, şüphesiz Nisan ayı içerisinde sıkça adından söz edilen Nokia Catwalk'u görüp göremeyeceğimiz. Lumia 920'ye çok benzeyen ama alüminyum gövdeye sahip olacağı bilinen cihaz, aynı zamanda 920 serisinin bir sonraki modeli olacak. Bir diğer beklenti ise ilk dört çekirdekli Windows Phone olma özelliğine sahip olacak 41 MP kameralı Nokia EOS'in tanıtılması...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

microsoftta destek vermişken s800 işlemcili bir eos modeli fena olmaz. wp nin hafifliği sayesinde 4-5 yıl yeni versiyonlar için yeterli güç sağlar o işlemci herhalde...

4 çekirdekli eosu tanıtma ihtimalleri çok düşük onu tanıtacakları zaman windowsla ortak lansman yapmaları lazımki yeni güncellemeyle birlikte tanıtılsın.kesin 928i tanıtacaklar oda 920nin kardeşi sadece amerikaya özel olacak bir telefon.neden londrada yapılıyo acaba tanıtım ???

16:41 928i'nin amerikaya özgü olduğunu kim soledi sana?

@26 Nis 2013 19:19 verizona özel olduğu için ve verizon sadece amerikada olduğu için dolaylı olarak..

Bende merak ediyorum bakalım yeni bir amiral mi gelecek yoksa 920nin oynanmış versiyonu gibi bişey mi

Sen de yorum yaz