Nokia'nın 6 inç'lik "phablet'i" bu mu?

Nokia'nın cebinizi zorlayacak büyüklükteki Lumia bombası, internete sızmış olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Nokia'nın 6 inç'lik cihazı bu mu?

Nokia'nın boyutları tablet ile cep telefonu arasında büyük bir cihaz üreteceğine dair söylentiler bir süredir internette dolaşıyor.

Yukarıda gördüğünüz ekran bileşeni ise ICTech tarafından ortaya çıkarıldı. Resme baktığımızda cihazın 6 inç'ten küçük olduğunu söylemek oldukça zor. Çalışanın elindeki lastik eldivenler, fotoğrafın üretim bandında çalışan bir işçi tarafından çekilmiş olabileceğini gösteriyor.

6 inç'lik Nokia eğer gerçeğe dönüşürse, bunun 2014'ten önce olmasını bekleyebiliriz. Zira geçtiğimiz günlerde Lumia 1020'yi tanıtan şirket, Windows Phone'lu cep satışlarını artırmak istiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

samsungu eleştirirken nokia da çıktı.. bravo nokia..

@26 Tem 2013 16:09 Sanırım eleştirilmeyip az satmaktansa eleştirilip çok satmayı tercih ettiler.

istiyorum bunuuuuu :d tabiki kırmızısnı

Guzelmis ya

Kenarlar süper ince altta daraltılmış büyük bir ekranı kullanıma sunuyor gdr3 güncellemesiyle geleceği için fullhd 4 çekirdek olcak artı gelişmiş bir kamera ve yüksek mah pil ile gelirse baya iş yapar.

Yapmayin abiler 6 inch ten cok daha büyük o ekran. 6.3 ten de buyuk duruyor. Goz var nizam var ( yada bende sikinti olabilir )

@27 Tem 2013 05:19 Sen dedikten sonra baktımda, aynen doğru söylüyorsun :)..

Önce windows phone uygulama sayısını artırsınlar...

biraz zor Nokia daha doğru dürüst uygulaman yok nasıl olacak bu iş IOS, Android süper ilerliyor WP hala yerinde sayıyor.Günümüz insanı neyi tercih eder kolay erişim ve hız O Kadar.....

Özel pantolon yapmalılar bunlar için

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play