Nokia'nın "akıllı cep testi" tamamlandı!

Nokia, bir süre önce başlattığı ilginç kampanyasında son 5 senenin en iyi cebini seçti!

Nokia, geçtiğimiz günlerde Smartphonebetatest.com adresinde başlattığı tanıtım reklamını tam anlamıyla yürürlüğe koydu. İlgili TV reklamları da yayınlanmaya başlandı.

Program sunucusu Chris Parnell'in göründüğü videoda "akıllı cep beta testi" adındaki bir görevde son beş yılın ceplerinin test edildiğini söyleniyor. Testin sonuçlandığını söylenen video, bizi en iyi cebin Lumia 900 olduğu konusunda ikna etmek istiyor. Oldukça iyi bir biçimde meydana getirildiği dikkat çeken reklam, Avrupa'da gösterilen diğer Lumia 800 reklamlarının aksine bir Hollywood havasına sahip.

Lumia 900 hakkındaki ilk incelemeler olumlu yönde. Bakalım Nokia, bu reklam kapmanyalarıyla teknoloji meraklılarının ve kullanıcıların ilgisini Lumia 900 üzerinde toplamayı başaracak mı?

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

nokıa nın 8850, 8890,8800 kısacası 88XX serisi benım ıcın bır numara gerısı tırt...

Nokia bunu nasıl iddia etmiş :) daha yeni olan lumia 900 ile 1 sene önce çıkmış olan SE Xperia Arc S'i karşılaştırın:Arc S'in kamerası(kullandığı sensör) çok daha iyi,özellikle gece çekiminde, ekranı daha kaliteli,SAR değeri daha düşük, Android kullanıyor,daha hafif,tasarımı daha şık...
Bu kadar artının ardından da daha düşük bir özelliği yok! herşeyiyle üstün ve bu nokiadan 1 sene önce çıkmış! Nokianın tekrar düşünmesi lazım

nokia hımmm sevmiyorum abi ya

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir