Nokia'nın iki yeni modeli internete sızdı

Nokia global sitesinde iki yeni cep telefonu modelini duyurdu, resimler hemen internete düştü...

Nokia'nın iki yeni modeli internete sızdı
Solda Nokia 3608, sağda Nokia 8208...

Nokia'nın hızına yetişmek güç... Şirket iki yeni model üzerinde çalıştığını resmi olarak duyurdu. 3608 bir iç ve bir dış ekrana sahip kapaklı bir model olacak. 1,3 Megapiksel kamera ile birlikte gelecek olan 3608'in en büyük bombası ise hiç kuşkusuz GPS. 3608'de GPS bulunacak olması, GPS yongalarının ne kadar ucuzludağını anlamamız açısından da oldukça önemli. Telefonun diğer artıları ise FM radyo ve 4 GB'a kadar genişletilebilen MicroSD bellek kartı.

8208 ile, çift yönlü kayan kapağıyla N96'yı andıracak; ama özellikleri biraz kırpılmış bir N96'yı... GPS, 3 Megapiksel kamera ve FM radyo 8208'de de standart olarak gelecek. Ancak telefonun 3G desteği sunması beklenmiyor.

Her iki model için de piyasaya çıkış tarihi ya da yaklaşık fiyat bilgileri henüz açıklanmış değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bir sürü model çıkartıyolar sonra kullanılmayanlar çöpe gidiyor diye hayıflanıyolar saçmalık

Hani diyorlar ya çevreye ve insanlara zarar vermemek için teknoloiyi daha düzgün ve iyi amaçlar için geliştiriyor insanlara yarar sağlamasını istiyouz.

Yalan ya.

Bu kadar model çıkarmı.

1100,1110,1110i .... böyle gidiyor.

kaçtane modeli war.

düşünün bir kere dünyanın canına okuyor bunlar. çevre kirliliği. bu teknoloji bir yere kadar geridönüşümlü. Ya sonra.

Sonrası bunları ilgilendirmiyor. Sadece para gelsin kazanalım satalım havası.

Bedava verseler almam bunlar ne ya artık yenilik yapın yıllardır 250 tane model çıkarttınız hiç bi numara yok hepsi aynı şeyler biri kapaklı biri sürgülü yıl 2008 oldu uyanın artık.

Soldaki güzelmiş

Iyı Guzel Boyle Yorum Yapmayı Bılıyosunuzda Sonucta Bunlara Onları Sattıranda Gene Sızlersınız.. Sızler her Modele Atlayıp Alırsanız Olcaqı bu ne beklıyorsunuzki ??.. bende 6600 war yıllardır war halende kullanıyorum.. belkı ustune 100tane model cıktı ama qereksiz bana qore oyle sana qore oyle deqıldır bılemem... alıp alıpda sonra burda öyle yorum olayına qırmıcen =)

CHIP Online Ziyaretçisi 10 Temmuz 2008 Perşembe, 04:41
arkadaşım sen kimin ne kullandığını nerden bilyorsunda bu yorumu yapıyorsun ilk mesajı ben attım ben de hala 3330 kullanıyorum sen kimsin ki, 6600'da herkesin nokia yeni model çıkarmışdiye atlayıp aldığı bi telefondur senin yaptığını ben yapayım burdan atayım sana senin kesi paran yoktur olsa gidip n95 alırdın

BİZE NE BUNLARDAN.PARASI OLAN ALSIN.OLMAYAN GELEN ARAMAYA CEVAP VERSİN.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir