Nokia'nın iPhone'a cevabı: Yeni dedikodular

Nokia'nın iPhone'a cevabı olması beklenen cihaz hakkında yeni dedikodular var.

Nokia'nın iPhone'a cevabı: Yeni dedikodular
Merakla beklenen cihaza iPerformer adının verdiği iddia ediliyor.

Bir süredir kulaktan kulağa dolaşan söylentiler, Nokia'nın dokunmatik ekrana sahip ve iPhone'a oldukça benzeyen bir model üzerinde çalıştığı yönünde. Hatta bu dedikodular hakkında Nisan ayında yaptığımız çok özel haberimiz büyük ses getirmişti.

Nokia, daha önce adının Tube olacağı söylenen cihaz hakkında ser verip sır vermiyor. Şu anda hiç kimse bu cihazın gerçekten piyasaya çıkıp çıkmayacağını bile bilmiyor. Ortada ne ayrıntılı resimler var, ne de resmi bir açıklama.

Tüm bu belirsizlikler, doğal olarak dedikoduların da artmasına yol açıyor. Son dedikoduya göre Nokia, Tube olarak bilinen telefona "iPerformer" kod adını vermiş. Söylenenler doğruysa, iPerformer geniş bir dokunmatik ekrana, QWERTY klavyeye, GPS'e, FM radyoya, WiFi'a, Bluetooth'a, TV çıkışına ve kameraya sahip olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Aman yaa yeter artık iphone ... Millet kullandı eskitti Türkiye'ye daha yeni gelecek. Sonra Nokia Sony Ericsson HTC derken olan yine bizim insanın kesesine olacak. Paralara yazık ...

görünen köy kılavuz istemez, nokia zaten pazarın büyük bi kısmında hakim, apple ya da diğer cep telefonu üreticilerinin ona rakip olması hiç gerçekçi değil.

QWERTY klavyeye de ne olaki sanki çok nemenem bir şey gibi yazıyorsunuz şu uyduruk klavyeyi ...

Yaparsa nokia yapar, gerisi yalan yapar.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play