Nokia'nın sıra dışı telefonu 7705 Twist

Nokia'dan, sıradan cep telefonlarından sıkılanlara, 7705 Twist ile sıra dışı bir alternatif...

Nokia'nın yeni telefonu 7705 Twist
Nokia Twist cep telefonu alışkanlıklarını değiştirmeyi planlıyor...

Cep telefonu üreticileri her yeni model ile bir yandan daha önce denedikleri ve başarıya ulaşmış düşüncelerini hayata geçirirken, diğer yandan da farklılık yaratmak için uğraşıyorlar. Ama çoğu zaman yeni modellerini belli kalıplar içerisinde geliştiriyorlar. Fakat Nokia, yeni model cep telefonu 7705 Twist ile standart modellerinin ötesine geçmek adına önemli bir adım attı.

Alışıldığı gibi dikdörtgen yerine kare şeklinde tasarlanmış olan bu telefon QWERTY klavyeye ve 3 MP kameraya sahip. Telefonun arkada tarafında bir ayna da bulunuyor. Telefonun en büyük eksiklerinden biri sadece 256 MB'lık dahili belleği olması. Ama MicroSD desteği bulunan telefonun belleği bu sayede arttırılabiliyor.

Fakat telefonun en güzel yanı fiyatı. ABD'de sadece 100 dolara satışa sunulacak olan telefonun fiyatının ülkemizde biraz daha yüksek olması muhtemel.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

farklı bişey denemek isteyen alabilir şahsen bu kadar ilginç :)

hoş bir tasarım.

Parasıda ilginçtir ama süper NOKIA işte yaw :)

Çok hoş ve ilginç bir telefon.

Nokia Sony Ericsson'dan özendi heralde ilginç tasarımlı telefon üretmeyi.Yinede fena olmamış ama bence fazla tutulmaz gibi geliyor ama bunun pembe üstü pırlantayla kaplı versiyonunu çıkartsın,avrupalı ve amerikalı sosyete bayanları tarafından tutulur.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir