Nokia'nın son bombası N900 kutudan çıktı

Nokia'nın yeni amiral gemisi nihayet kutusundan çıktı: Merak ettiğiniz her şey bu videoda...

  • Halil Mollaoğlu
Nokia'nın son bombası N900 kutudan çıktı
Nokia N900: Bu ay çıkması bekleniyor.

İnternette Maemo 5 işletim sistemi ile çalışan ilk cep telefonu Nokia N900'ün kutusundan çıkışını ilk kez gösteren bir video ortaya çıktı. slashgear.com teknoloji blogunda yayınlanan video, Nokia'nın yeni amiral gemisinin ön seri modeli kullanılarak çekilmiş. Videoda Maemo 5 işletim sistemini kullanan akıllı telefon, her açıdan tanıtılıyor ve kutu içeriği de görüntüleniyor.

Nokia, Stuttgart'ta gerçekleşen Nokia World 09 etkinliğinde N900'ü tanıtmıştı. Çok yakında CHIP Online farkıyla multimedya bombasını yakından inceleyebileceksiniz. Yayımlanan videoyu seyretmek için video bağlantımıza tıklamanız yeterli...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Cep telefonu doldu etraf, karıştırır oldum hepsini.

paket içeriği öncelikle çok zengin hiç bir ayrıntıyı atlamamışlar

Açıkcası ben nokianın amiral gemisi diye lanse edilen N97 yi inanın insanların abarttığıkadar beğenmemiştim.Özellikleri hakkında çokfazla bilgim olmamasına rağmen ben bu cihaza bayıldım doğrusu.tipi bence harika işletim sistemi eminimki symbiandan daha iyi olacaktır.eğer bu telefon nokianın imajını tekrar eski şaşaalı günlerine döndürmezse,nokianın işi inanın şimdikinden daha iyi olmayacaktır.

artık gelsin de yakından bakalım

Bu ürünün Türkiye'ye gelmeyeceği dedikodusu var.bu konuda bilgisi olan varmı acaba.

nokıa yaptı gıne yapacagını

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
paket içeriği öncelikle çok zengin hiç bir ayrıntıyı atlamamışlar
Dün 17:38

N serisinin paket içeriği her zaman zengin olmuştur . Benim bu telefona kanım ısındı ,umarım Türkiye'ye 5800 fiyatına gelir .

Görünüşü çok süper...

amerikadan getirteceğim bunu

Sen de yorum yaz