Nokia'nın tableti 4G LTE'yi destekleyecek!

Nokia'nın önümüzdeki haftalarda patlatması beklenen bombası, bu özelliğiyle bir ilke imza atabilir!

Nokia'nın tableti 4G LTE'yi destekleyecek!

Nokia'nın 22 Ekim'de Abu Dabi'de tanıtacağı tabletten yeni bir bilgi daha ortaya çıktı. FCC'nin yayınladığı belgelerde cihazın HSPA+ ve GSM / EDGE yanında 4G LTE desteğiyle geleceği bilgisi yer alıyor.

FCC belgelerine göre Nokia, tableti için "RX-114" model numarasını kullanıyor. Cihazın daha önce sızan bilgilerde 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisiyle geleceği söyleniyordu. FCC belgelerinde işlemciyle veya işletim sistemiyle ilgili herhangi bir bilgi verilmiyor, ancak model numarasının önceki sızıntıyla aynı olması Windows RT'li tabletin sonunda gerçeğe dönüşeceğinin bir kanıtı gibi.

167 sayfalık son derece detaylı belgelerde cihaz inatla "tablet" olarak adlandırılmıyor. Yukarıda gördüğünüz diyagramda ise tabletin anten yapısı gösteriliyor. 4G LTE desteği, Nokia'nın tabletini 4G hızını destekleyen ilk Windows'lu tabletlerden bir tanesi yapacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bunun nesi bomba arkadas ya LTE zaten uzun dönemdir amerikada ve Asya ülkelerinde mevcut kac hem ios hemde Android ile bir ton LTe destekli tabletde var aman ne bombaymis. 18 gb yer alan isletim sistemi bir tablette ve LTe gercekten büyük bomba.

inovasyon sıfır...Hep kendi içinde ilk...

Swinesung'un plastik oyuncaklarına bağımlı olacağıma Nokia Lumia alırım. Nokia=Apple>Swine/Shame/Kıskanç/Samsung S. A. M. S. U. N. G. Salak Ağızların Mars Sularının Uçuk Neptün Gezegeni

@01 Eki 2013 18:06 sen ne saçmalıyorsun değişik?

iPad 4 de LTE desteği var

Sen de yorum yaz

 



CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir