Nokia'nin Windows Phone yol haritası sızdı!

Nokia'nın Windows Phone 8.1 güncellemeleriyle ilgili yol haritası, tüm bilmeceyi çözüyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Nokia'nin Windows Phone 8.1 yol haritası sızdı!

Nokia'nın sızan Windows Phone 8.1 planları, Finlandiyalı devin yakın zamanda yapacağı güncellemelerin tarihini ortaya çıkardı. Buna göre güncellemeler, yaz sonunda sunulmaya başlanacak.

Nokia'nın Lumia ceplerinin çoğuna gelecek güncellemenin adı Cyan olacak ve içerisinde Nokia'nın sunduğu birkaç özel işlev bulunacak. Sızan yol haritası, Benelux bölgesine ait olsa da, Nokia'nın güncellemeleri diğer bölgelere hızla dağıttığı biliniyor. Windows Phone 8.1 güncellemesinin yanında Kamera Rulosu, Creative Studio ve Nokia Storyteller uygulamalarının da güncellenmesi bekleniyor.

Sızan yol haritası, firmanın iç planlarını yansıttığından değişme olasılığı var. Ancak değişse bile tarihlerin en fazla birkaç hafta oynayacağını düşünüyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Sabırsızlandım açıkcası

Chip WP haberlerini sıkça vererek bu siteyi takip ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimi gösteriyorsun . Teşekkürler .

Bilerek sızdırmışlardır ki tarih değiştirmeye sebeb olsun.

Teşekkürler chip

Son yoruma aynen katılıyorum

Chip sahiden de 1 numarasın

Bu sene içinde uç güncelleme yayınlayacaklar daha 1.si yayınlanmadı çok yavaş çalışıyorlar.Ayrıca wp ota yazanlar mı yoksa diğerlerimi güncellemenin geleceği tarih?

@06 Haz 2014 15:15 OTA dediği wi-fi veya 3G üzerinden (havadan) indirilen yazılım yani herkese açık hali.

Lumia 525 neden yok?

I am waiting for Lumia 930

Sen de yorum yaz