Nokia onun için Rusya'ya başvurdu!

Nokia, N8'in fotoğraflarını internete sızdıran adamı "ajan" ilan etti, bakın kimden yardım istedi...

  • Ali Güngör
Kayıp N8 davası büyüyor
Kimin elinde olduğu biliniyor

Nokia kayıp prototip cep telefonun geri alınması için Rus yetkililerden yardım istedi.

Apple iPhone 4 prototipinin kaybolmasında olduğu gibi işin içine polis girebilir. Cep telefonu yeni N8 modeli ve Eldar Murtazin'in elinde olduğu biliniyor. Pek çok cep telefonu modelini ilk kez sızdıran editör Murtazin, N8'in de görüntülerini yayınlamıştı.

Nokia telefonu resmen geri istediğini söylerken, Murtazin Nokia'ya yolladığı sorunun ve iletişim çabalarının karşılık görmediğini, ulaşamadığını belirtiyor. Ancak esas meselenin Murtazin'in editör dışındaki kimliğinden kaynaklandığı sanılıyor. Eldar Murtazin büyük firmalara önemli projlerde danışmanlık yapıyor ve Nokia prototipinin onlara bilgi vereceğinden endişe ediyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bu tür olaylar da sıktı artık. Tamam iyi reklam oluyor ama hep mi aynı senaryo canım? Biraz daha aksiyonlu senaryolar yazın. :)

Mesela 4-5 Apple ajanının Nokia fabrikasından projeleri çaldığını falan söyleseler de en azından heyecanlı olsa. Belki filmi falan yapılır. :-)

şu telefona bittim yaw..param olursa alacam inşallah..

apple ın izinden :)

Prototip N8 de olupta normal N8 in içinde olmayan bir özellik mi var acaba?Bunun mu ortaya çıkmasından endişeleniyorlar acaba?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play