Nokia'dan özgünlük ile tarzın buluşma noktası

Nokia, Supernova ürün grubu ile kendi tarzına sahip kullanıcılara hitap ediyor.

Kendini ifade et

Kendini ifade et

Yeni Nokia 7610 Supernova, Nokia 7510 Supernova ve Nokia 7310 Supernova, çarpıcı renkler ve göz alıcı yüzeylere sahip Xpress-On kapak seçenekleri ile, kullanıcılara cep telefonlarının tarzını sürekli değişen ruh hallerine göre uyarlayarak gerçek anlamda kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

Nokia 7610 Supernova
Kayarak açılan kapağı ve pürüzsüz kıvrımlarıyla Nokia 7610 Supernova'nın Xpress-On kapakları, saf beyaz ön yüzünü dengeleyen 'steel blue' ve 'red' ya da sakin gri ön yüzüyle tezat oluşturan 'bright lilac' ve 'steel blue' renk seçenekleriyle sunuyor. Theme Colorizer özelliği ile kullanıcılar, diledikleri renkleri telefonlarında tuş aydınlatması ve duvar kâğıdı olarak uygulayabiliyorlar.

Nokia 7610 Supernova, ikili LED flaş ve 8x dijital zoom işlevlerini içeren 3,2 megapiksel kamera, fotoğraf paylaşımı için TV çıkışı ve anlık mesajlaşma gibi ilave özellikler sunuyor. Kullanıcılar özel müzik tuşu, FM radyo ve MP3 çalar sayesinde müzik içeriklerini yönetebiliyor; Nokia Music PC İstemcisi ile de Nokia Music Store'a erişebiliyorlar.(*) Ayrıca Nokia WidSets servisi sayesinde cep telefonları ile en sevdikleri web siteleri üzerinden içeriklere erişebiliyor ve bu içerikleri paylaşabiliyorlar.

Nokia 7510 Supernova
Nokia 7510 Supernova, tek tuşla açılabilen simgesel kapak tasarımı ile dikkat çekiyor. 'Storm blue', 'red', 'emerald green' ve 'espresso brown' ön ve arka Xpress-On kapak seçenekleri ile sunulan bu yeni model, "hidden-until-lit" (aydınlanıncaya kadar gizli) ekranı ve ikaz ışığı ile büyülü ışık efektleri içeriyor. Nokia 7510 Supernova, üstün mekanik kalitesi, yumuşak dokunuşu ve sağlam metal menteşesiyle keyifli bir kullanım vaat ediyor. NIPS, LED flaş, 4x dijital zoom işlevlerini içeren 2 megapiksel kamera, 512 MB microSD kart(**), geniş 2,2 inç QVGA ekran ve Nokia Search, Share on OVI ve Flickr'a kolay erişim sağlayan yeni kullanıcı dostu Nokia web tarayıcısı gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Nokia 7510 Supernova ile kullanıcılar, FM radyo ve geliştirilmiş MP3 çalar sayesinde müzik içeriklerini yönebiliyor; Nokia Music Store ve Nokia Music PC İstemcisi'ne erişebiliyorlar. İlave özellikler arasında YouTube bağlantısı; ücretsiz harita, rota ve yerel arama işlevleriyle navigasyon deneyimi sunan Nokia Maps 1.2 erişimi; A-GPS desteği ve Nokia WidSets servisi yer alıyor.


(*) Nokia Music Store'un faal olduğu ülkeler için geçerlidir.
(**) Hafıza kartının kapasitesi pazara göre değişebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

"n......h" özgünlük. motorola V serisine benzemiş tuş takımı.

Nokia artık sana ELVEDA! Iphone 3g nin Türkiye'ye gelişi ile nokia ve diğer markaların satışları bir hayli düşecek.En basitinden ben sadece diğer hatlarımı kullanabilmek için Iphone un yanında nokia kullanacağım ki 3310 bile işimi görür nasılsa Iphone olacak:)

Nokia artık sana ELVEDA! Iphone 3g nin Türkiye'ye gelişi ile nokia ve diğer markaların satışları bir hayli düşecek.En basitinden ben sadece diğer hatlarımı kullanabilmek için Iphone un yanında nokia kullanacağım ki 3310 bile işimi görür nasılsa Iphone olacak:)

ya ben telefon değiştirmeye karar verdim ve dün nette nokiada bunu buldumm.elime almak için sabırsızlanıorum ama daha gelmemiş sanırım ne zaman geliceğini öğrenmek istiyorum.ayrıca Iphone tarzı tellerden de hiç hoşlanmıoyorumm.yani o ayrı bi zevk.telefgon telefon gibi kullanılmalı.onunda bi zevki var.içine etmeyinnn

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir