Nokia'dan özgünlük ile tarzın buluşma noktası

Nokia, Supernova ürün grubu ile kendi tarzına sahip kullanıcılara hitap ediyor.

Nokia 7310 ve Nokia 7210 Supernova

Nokia 7310 ve Nokia 7210 Supernova

Nokia 7310 Supernova
Zarif ve ince bir tasarıma sahip olan Nokia 7310 Supernova, 3 boyutlu, dokulu, cüretkâr tasarımlar içeren 'steel blue' Xpress-On kapakların yanı sıra 'wasabi green' ya da 'candy pink' renginde ikinci bir ön ve arka kapak ile birlikte sunuluyor. Belirli pazarlar için 'mushroom silver', 'plum jam', 'electric blue', 'yellow mellow' ve 'espresso brown' içeren beş farklı ön ve arka kapak seçeneği de bulunuyor.

İlave özellikleri arasında 4x dijital zoom işlevi sunan 2 megapiksel kamera ve görüntü paylaşımı için TV çıkışı, anlık mesajlaşma ve önceden yüklenen oyunların TV'de oynanabilme yetenekleri yer alıyor. FM RDS radyo ve MP3 müzik çalar ise, müziğin keyfine her zaman her yerde varmak isteyen kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

Nokia 7210 Supernova
İnce ve şık tasarımıyla Nokia 7210 Supernova, tarz ile sadeliği bir arada bulmak isteyen ve trendleri yakından takip eden kullanıcılara hitap ediyor. Parlak bir cilayla göz alan 'bubble gum pink' ve 'vivid blue' olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Nokia 7210 Supernova ile kullanıcılar, bilgisayar üzerinden yükledikleri ya da Nokia Music Store'dan satın aldıkları müzik içeriklerinin keyfine varabiliyorlar. Ayrıca cihaza yüklenebilen yeni Nokia Music PC İstemcisi ile de müzik içeriklerini yönetebiliyorlar. SD hafıza kartı yuvası sayesinde en sevdikleri müzik ve video içeriklerini kolaylıkla kaydederek dinleyebiliyor ya da izleyebiliyorlar. 2 megapiksel kamera ve Flickr erişim özelliği ile de fotoğraflarını tek tıkla paylaşabiliyorlar.

Nokia 7310 Supernova'nın 2008'in 3. çeyreğinde; Nokia 7610 Supernova, Nokia 7210 Supernova ve Nokia 7510 Supernova'nın ise 2008'in 4. çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

Bilgi için
Nokia Türkiye - 0212 337 17

Not: Firma basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

"n......h" özgünlük. motorola V serisine benzemiş tuş takımı.

Nokia artık sana ELVEDA! Iphone 3g nin Türkiye'ye gelişi ile nokia ve diğer markaların satışları bir hayli düşecek.En basitinden ben sadece diğer hatlarımı kullanabilmek için Iphone un yanında nokia kullanacağım ki 3310 bile işimi görür nasılsa Iphone olacak:)

Nokia artık sana ELVEDA! Iphone 3g nin Türkiye'ye gelişi ile nokia ve diğer markaların satışları bir hayli düşecek.En basitinden ben sadece diğer hatlarımı kullanabilmek için Iphone un yanında nokia kullanacağım ki 3310 bile işimi görür nasılsa Iphone olacak:)

ya ben telefon değiştirmeye karar verdim ve dün nette nokiada bunu buldumm.elime almak için sabırsızlanıorum ama daha gelmemiş sanırım ne zaman geliceğini öğrenmek istiyorum.ayrıca Iphone tarzı tellerden de hiç hoşlanmıoyorumm.yani o ayrı bi zevk.telefgon telefon gibi kullanılmalı.onunda bi zevki var.içine etmeyinnn

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir