Nokia XpressMusic müzik serisini genişletiyor

Nokia, XpressMusic ürün grubunu iki yeni cihazla genişletiyor.

Nokia XpressMusic müzik serisini genişletiyor
Nokia 5320 XpressMusic

Yepyeni ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Nokia 5320 XpressMusic ve Nokia 5220 XpressMusic ile, kullanıcılara üstün müzik ve eğlence deneyimleri sunuyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: "XpressMusic ürün grubumuz, üstün müzik deneyimlerini yenilikçi tasarımlarla bir araya getiriyor. Yeni cihazlarımız kullanıcılara içeriklere erişmenin yeni yollarını sunmanın yanı sıra, içerikleri paylaşmalarını ve arkadaşları ve topluluklarla her zaman her yerde etkileşim içinde olmalarını sağlıyor."

Nokia 5320 XpressMusic: Dinamik tasarım

3G eğlence özellikleriyle dinamik bir tasarıma sahip Nokia 5320 XpressMusic, benzersiz bir müzik deneyimi ve web 2.0 erişim olanağı sunuyor. Ses ile kontrol edilen yeni "Söyle ve Çal" (Say and Play) özelliği ile kullanıcıların favori sanatçı ya da şarkılarını dinlemek için sanatçı ya da şarkının adını söylemeleri yeterli oluyor.

Nokia 5320 XpressMusic'in önemli özellikleri arasında, özel XpressMusic tuşları, 3.5 mm'lik ses çıkışı, 24 saate kadar müzik çalabilmesi, son derece berrak bir ses kalitesi, 8 MG'ye kadar genişletilebilen hafıza, HS-USB ile müzik içeriklerinin hızlı transfer edilebilmesi ve HSDPA* ile verilere kolaylıkla erişilebilmesi yer alıyor.

Tam özellikli İnternet tarayıcısı, Ovi ve Nokia Search 4.1 erişimi ile kullanıcılar, içeriklere kolaylıkla erişerek paylaşabiliyorlar. Tüm bunlara ilave olarak, HSDPA* cihaza yüklenebilen N-Gage uygulamasına kolay erişim olanağı sunarken özel N-Gage oyun tuşları gerçek bir N-Gage deneyimi yaşatıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Sony Ericsson Walkman serisine özeniyorlar..

güzel

sonyericsson walkman serisinin 10 da biri olamazlar biraz fanatiklik gibi oldu ama öyle değil yazılım olarak bakarsak W serisi yazılımda ayrıca seste daha iyi. sonuçta sony bu işin uzmanı...

Nokia da gayet iyi ses veriyor ayrıca symbian işletim sistemi sayesinde yazılımı istediğiniz gibi geliştirebiliyorsunuz, python ve linux sistemlerini kurabiliyorsunuz, 8mg yazılmış yukarda onu anlayamadım mili gram mıdır?
yine bi tavsiye kaliteli telefon için n78 i bekleyin...

arkadaslar 5320 symbian mı yhaaa anladıım kadarı ile symbian

sony ide telefon diye kullanıyorsunuz ya ben size bişe demem sonyle nokıanın kıyaslanması bile aptalca nokıa telefon üretirken sony daha yeni yeni radyo üretmeye başlamıştı

tanıtım cd sini kaybettim ne yapabilirim

arkadaşlar tüm müzik telefonlarını kulandım samsung ,motorola ,sony erıcson , ancak hiç birinde bu telefonda bulduğum ses kalitesini bulamadım almayı düşünenlere şiddetle öneririm ...

El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu bişey sanırmış bu iş te öyle biraz tüm müzik telefonlarını kullandım sonyericsson motorola nokia ve gördüm ki bu cihazın yani 5320 nin üstüne ses kalitesi görmedim evdeki iriver ile denk diyebilirim. Tabi kulaklık olarak ta sennheiser CX 200 tavsiye ederim.

bunun fiyatı ne kadar peki

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Nokia XpressMusic müzik serisini genişletiyor
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir