Nokia: Yeni cepler, yeni seriler

Nokia köklü değişiklikler peşinde: Yeni cepler, yeni seriler ve N97'ye yeni bir kardeş. Hepsi burada

Nokia: Yeni cepler, yeni seriler...
Söylentilere göre bu görüntü Nokia'nın yeni telefonlarından birine ait ama hangisi olduğu sır gibi saklanıyor...

Alman NokiaPort sitesi zaman zaman Nokia hakkında ilginç söylentileri ortaya çıkartıyor olması ile ünlü. Son söylentilerin ne kadar doğru olduğunu kestirmek zor ama NokiaPort'a göre tüm bu söylentiler; "Nokia'nın resmi açıklamaları, onaylanmış söylentiler ve güvenilik kaynaklardan gelen bilgiler" doğrultusunda derlenmiş. Nokia World konferansı öncesinde bu söylentilerin başka kaynaklardan da duyulduğunu söyleyebiliriz.

Daha önce, Nokia'nın iki yeni seri üzerinde çalıştığından burada ve burada bahsetmiştik. Söylentilere göre, C serisi ve X serisi Nokia World'de tanıtılacak. X serisi yeni 5530 Xpressmusic'in 3G'ye uyumlu bir modeli ile başlayacak. Hatta X serisi, tüm Xpressmusic serisini rafa kaldırmaya bile aday.

Söylentiye göre yıl bitmeden önce N97'ye N serisinden yeni bir kardeş gelecek ve hemen ardından S60 5th Edition ile birlikte diğer bir model 2010'un ilk günlerinde piyasada olacak.

Bunun dışında Nokia'nın Samsung i8910'na ciddi bir rakip hazırladığı da yine söylentiler arasında. Fakat bunların ne kadar gerçekleşeceğini görmek için bir süre beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Artık yemişim Nokiasını yedi bitirdi beni, ben artık patlama olasılığı olan heycan verici bir telefon alacağım

hergün makyajlı bir model ne iş ?

Artık yemişim Nokiasını yedi bitirdi beni, ben artık patlama olasılığı olan heycan verici bir telefon alacağım
------------------------------------------
dimi ama en güzeli, aksiyon dolu bir telefon, heyecen verici bir telefon, ona karşı sürekli tetiktesin, süper bir telefon. :DD:

n900 fena degil gibi görunuor.....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir