Nokia yepyeni 3 modelini duyurdu

Nokia'dan 3 yeni "classic" model daha: 6700, 6303 ve 2700 ne zaman gelecek, neler sunacak?

Nokia yepyeni üçlüsünü tanıttı

Nokia, piyasaya sürmeye hazırlandığı üç yeni cep telefonu duyurdu. Yeni modeller Nokia 6700 classic, Nokia 6303 classicve Nokia 2700 classic olarak isimlendirilmiş.

Nokia 6700 classic
Yeni koleksiyonun lider ürünü Nokia 6700 classic, Nokia'nın en başarılı ürünlerinden Nokia 6300'ın mirasını sürdürüyor. Pürüzsüz yüzeyler, zengin malzemeler ve itinayla işlenmiş parçaların yanı sıra tamamen metal bir klavye ve kusursuz bir kaplama sunuyor. Bir önceki 6300'ın bütün özelliklerini bir adım ileriye taşıyan Nokia 6700, 5 megapiksel kamera, Nokia Maps destekli GPS navigasyonu ve yüksek hızlı veri erişimi ile birlikte geliyor. Böylece, kullanıcılar için görüntü ve video paylaşımı her zamankinden daha hızlı ve kolay oluyor.

Nokia 6303 classic

Nokia 6303 classic 3,2 megapiksel kamerası ve 2,2 inç geniş ekranı ile dikkat çekiyor. Ürün, önceden yüklü Nokia Maps ile birlikte geliyor. Nokia 6303 classic, uzun bir özellikler listesini mükemmel pil performansıyla birleştiriyor. Bütün bunlara ek olarak, kullanıcılar, herhangi bir müzik aksesuvarını standart 3,5 mm jack çıkışına bağlayabiliyorlar. Ayrıca, binlerce şarkının saklanabileceği tam gelişmiş bir mobil müzik çalar da sunuluyor.

Nokia 2700 classic

Nokia 2700 classic ise Nokia'nın uygun maliyetli ve tam özellikli ürünleri arasında yer alıyor. Hafıza kartı yuvası sayesinde 2 GB'ye kadar saklama kapasitesi sunan model, dahili bir dijital müzik çalara ve 2 megapiksel kameraya sahip.

Bu üç cihazın, büyük olasılıkla 2009''un üçüncü çeyreğinde pazara çıkması bekleniyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

iyi de kaç para bunlar:

İyi bir fiyat politikasıyla iyi satabilecek güzel telefonlar.

6700 ne zaman çıkar

Nokia hep aynı cihazları değiştirip değiştirip milleti kandırıyor önceki modellerden ne farkı varmış alla alla :)

kapaklarını değiştirip değiştirip sunuyolar piyasaya.hemen alalım bizde

bi kere cihazlar aynı diyen arkadaşlar önce bi araştırsınlar ,ilk 2 cihaz series 40 6th edition ,yani java tabanlı ilk gps uygulamaları ve wireless modülünü sunan symbian dışı platformu nokia'nın ,görünümler sade ve alışılagelmiş zaten adı da classic :(

güzelde bir fiyatla piyasaya sürerse çok tutar görünüm muhteşem

ama tabi kullanmadığım için şimdilik sadece görüntüden not

verebilirim.....

eski modelin üzerinde bir iki değişiklik yap sür piyasaya... ah nokia ah... bu gidişle daha çok pazar payı kaybedeceksin. Eğer 3 cihaz da 100 dolardan piyasaya çıkarsa satar... yoksa nokia bu gidişle batar :D

nokia bu telefon işini bıraksın bence, gitsin biraz iphone'la çalışıp birşeyler öğrensin.belki o zaman başarılı olur.ya bir telefonda hepmi aynı işletim sistemi , dosyalar klasör vb.ya şu şekilleri en azından bir değiştir.tuturmuş bir işletim sistemi.nokia 6300 de varsa n96 'dada aynı görsel işletim var aş biraz kendini.bütün telefonları aynı...

Nokia'nın telefonları aynen Opel'in Astra modeli gibi olmaya başladı :) Farını değiştir sür piyasaya, tuşunu değiştir sür piyasaya : )))

ne yapsın başka adamlar arkadaşım başka care mi var millet tel almak için birbirini kovalıyor adamlarda napsın fırsat bu fırsat :D:D

Bu değişmeyen mantığıyla yeni bin tane model duyursa da boş. Insanlar GERÇEKTEN yeni şey istiyor iPhone gibi. NBilmemKaç'la bu iş olmaz olmayacakta. Nokia tahtını kaybediyor kendine gelmesi lazım.

bak kardesim diger modeller kendi isletim sistemini yapamazken nokia en kral isletim sistemini gelistrdi.ayrıca i phone ı incelersen nokia nın yarısı bile olamıcagını anlarsın.apple gitsin bilgisayar yapsın.

arkadaşlar benim tel tarayıcıya girmiyor neden

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play