Nostaljik cep: Çok özel bir saati var!

Cep telefonu tasarımı konusunda sıra dışı bir yöntem: Bu cebin çok özel bir saati var...

  • Halil Mollaoğlu
Nostaljik cep: Çok özel bir saati var!
Mobiado 105 GMT: Özel tasarımlı cep telefonları.

Kanadalı cep telefonu üreticisi Mobiado, özel tasarımlı cep telefonu Professional 105 GMT'yi iki farklı sürüm şeklinde sunacak.

Mobiado 105 GMT'nin Antique ve Stealth ismindeki iki sürümünün de tuş takımının altında altın kaplama mekanik saat bulunuyor. Stealth Edition alüminyum ve safir kristallerinden yapılmışken, 105 GMT Antique kırmızı altın ve ahşaptan oluşuyor. İki sürümün de teknik donanımlar arasında dört bant GSM, MP3 çalar, Bluetooth, 2 Megapiksel kamera ve 1 GB dahili bellek var. Lüks cep telefonlarının fiyatı ve pazar başlangıcı hakkında henüz bir bilgi yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

O.o??? o nedir ya. tamam tasarım zevk meselesi ama bu kadar da zevksizlik olmaz ki :/

hahaha katılıyorum şaka gibi :)

Özel tasarım olduğu belli :D Ne gereksiz şeyler ekliyorlar şu telefonlara.

Biz tasarimini begenelim yada begenmeyelim el oglu boyle uydururk seyler yapar iyi el isciligi ve altin gumus vb ile susler 3-5 bin tane satar milli gelire katkisi olur. 100 yil once kuyumculukta dunyanin en iyi ulkelerinden biri iken bugun geldigimiz noktada boyle seyleri akil edecek kimse yok ulkemizde.

benim hoşuma gitti doğrusu. farklı bir tasarım ve benim için hoş

zaten digital saati var telefonun o saate ne gerek var çevirmeli telefon olsa anlarım o saati ama cep telefpnuna yakışmışmı hiç.gereksiz bence tasarımı bozuyor.

dizayn çok kötü

Sen de yorum yaz