Note 2'ye rakip, dev ekranlı 4 cep!

Google'ın Galaxy Note ve Note 2 ile yakaladığı başarı sonrası ortaya çıkan, 4 dev cep telefonu...

  • Zeynel A. Öztürk
Note 2'ye rakip, dev ekranlı 4 cep!
HTC Droid DNA

Telefonların ne kadar büyük olabileceğini Galaxy Note ile ispatlayan Samsung'un ardından bugün HTC, Sony, LG, Sharp gibi teknoloji devleri de 5 inç'lik veya daha büyük cepler üzerinde çalışıyorlar. İşte Note'a rakip birkaç dev ekranlı cep:

HTC Droid DNA

Japonya'da J Butterfly adıyla satışa sunulan Droid DNA, 5 inç'lik (1920x1080) bir ekrana, 1.5GHz dört çekirdekli işlemciye, 2 GB RAM'e, 16GB depolama alanına, 8MP kameraya ve bir microSD slotuna sahip.

HTC Droid DNA

Sony Yuga

HTC'nin cebine benzer 5 inç'lik bir dev üzerinde çalıştığı iddia edilen Sony, söylentilere göre bu cebinde 1080p çözünürlüklü bir ekran, 1.5GHz dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM kullanacak ve ona bir microSD slotu ekleyecek.

Sharp Aquos Phone SH930W

Sharp Aquos Phone SH930W

Sharp Aquos Phone SH930W

1080p çözünürlüğüne sahip 5 inç'lik cep, 1.5GHz dört çekirdekli işlemciye sahip ancak şimdilik sadece Rusya'da satışa sunuluyor.

Sharp Aquos Phone SH930W

ZTE'nin 5.9 inç'lik Windows Phone'u

Windows Phone 8'li dev cep, görünüşe bakılırsa ilk olarak ZTE'den geliyor. Cihazın bazı fotoğrafları internete sızmış olsa da, hakında çok fazla şey şimdilik bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

eskiden yeni bir ürün duyulduğunda heyecanlanırdık şimdi ise hepsi aynı ve abartılı ön görürlerle beklenti düzeyi yükseliyor karşılanmayınca da burukluk yaşanıyor..

işte benim HTC Droid DNA favorit marka ve bu model yolda merakla bekliyorum,

Sen de yorum yaz