Note 3 ve iPhone 5S çok mu yakın?

Yeni bir söylenti, Galaxy Note 3 ve iPhone 5S'in bu çok yakın tarihte tanıtılacağını iddia ediyor!

Galaxy Note 3 ve iPhone 5S erken gelebilir mi?

Akıllı telefon arenasında bu yaz sıcak geçeceğe benziyor. Digitimes'ta yer alan bir habere göre Güney Koreli üretici Samsung, b'ü bu yaz piyasaya sürmeye hazırlanırken, Apple'da iPhone 5S ve ekonomik fiyatlı bir diğer iPhone modeli için hazırlıklarını sürdürüyor.

İddiaya göre, cihazlar önümüzdeki ay içinde tanıtılabilir hatta Apple Haziran sonunda her iki modeli de piyasaya sürmüş olabilir. Sektör kaynaklarına dayandırılan haberdeki diğer iddia ise Samsung Galaxy Note 3'ün beklentilerin aksine Eylül ayındaki tüketici elektroniği fuarı IFA 2013 yerine Temmuz veya Ağustos aylarında tanıtılacak olması . 

Cihazların özellikleri ile ilgili teknik bir detaya yer verilmeyen haberin kaynağı olan Digitimes'ın bu tür söylentilere dayalı haberlere sık sık yer vermesinden hareketle akıllı telefon piyasasını sallamaya aday bu cihazlarla ilgili heyecanlanmak için henüz biraz erken gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

inanamadım lan :D

Hiçbirinde şaşırılacak yeni bi özellik gelmeyeceği kesin.

@xranimus Şaşırılacak ne gibi bir özellik bekliyorsunuz. Bunlar yetmiyor mu?

@01 Haz 2013 22:00 S4 aldım S3ümden farklı pek bişey göremedim. Kamera butonu, fiziksel klavye ve daha bi çok şeyi kolaylaştıran özellikler eklene çok güzel olurdu bence. Yanlış mıyım?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir