NTT Game, GameX'e hazır!

Global online oyun yayıncı kuruluşu NTT Game GameX Fuarı'na damga vurmaya hazırlanıyor.

NTT Game, GameX'e hazır!

Global Online Oyun Yayıncı Kuruluşu NTT Game, Knight Online'dan sonra merak ve heyecanla beklenen yeni oyunu Kingdom Online'ı tam sürümünden önce son kez GameX Fuarı'nda oyun severlerin karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

NTT Game GameX oyun fuarında 500 m2'nin üzerinde bir alanda oyunseverler ile buluşacak.   Kingdom Online'ın konseptine uygun olarak tasarlanmış kale dekoru, turnuva sahnesi, oyun keyfini zirvede yaşamak için 40 oyuncu bilgisayarı, cosplay'ler, onlarca etkinlik ve sürprizler ile NTT Game, GameX  ziyaretçilerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Kingdom Online'ın oyunseverler ile buluşturulacağı ve Beta turnuvası finallerinin gerçekleşeceği fuarda kazanan takıma 4 bin TL de ödül verilecek. Türkiye'nin en eski ve 20 milyon kayıtlı kullanıncaya sahip oyun Knight Online'ın 10. Yılına özel düzenlenen Klan Turnuvaları etkinlerinin finali de Gamex Fuarında gerçekleştirilecek. Ayrıca fuarda oyun severleri çeşitli sürpriz hediyeler ve yarışmalar da bekliyor olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

"pvp oyunda knightonline lider bunu bir başka oyunun geçeceğini düşünmüyorum." ama şu da varki 1453versiyon sonrası knight online büyük kan kaybetti. oyuncuların çoğuda bıraktı haklılarda aslında bu versiyondan sonra saçma sapan yolda ilerlemeye başladı.

Yil 2014 kinayt mi kaldi

Tam bir dolandirici. Para kazanmak icin kendi userlarina kxp satiyorlarllar. Cogu zaman illagelden con legal oyuncu banlaniyor. Ve son hack olaylarininda gecmisteki sorumlulardan farkli oldugunu dusunmuyorum

nttgame hep vaadle doldurulmuş yalanlarla oyuncuları kandırmakta. hile bug oyunda %80 civarında ntt 10 işçi ile 3 oyun idare etme arayışında. tüm oyunlarında toplam 5000 kişi yok. bunlardan bi cacık olmaz inanmayan offical foruma girip bakar oyuncular yardım dileniyor bir kaç çocuğa gönüllü modaratorluk vermişler eleştri yardım yorumlarını silip kendileri ntt yi övüyor her gün :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir