Nvidia'dan Win 7 için yeni sürücüler

Ekran kartı devi Nvidia, henüz beta olan Windows 7 için yeni sürücülerini kullanıma sundu...

Nvidia'dan Windows 7 için yeni sürücüler
Nvidia'dan Windows 7'ye sürücü desteği

NVIDIA, NVIDIA GeForce grafik işlemcilerini Windows 7 beta işletim sistemiyle kullanacaklara yeni grafik sürücülerinin NVIDIA.com'dan indirilmek üzere hazır olduğunu duyurdu. NVIDIA'nın bu sürümü, Microsoft'un yeni işletim sitemi için grafik sürücülerinin düzenli biçimde güncelleneceği anlamını taşıyor. Windows 7, grafik işlemcilerin grafik ve paralel veri işlem gücünden yararlana ve bu özellikleri tümüyle bünyesine katan ilk işletim sistemi olacak.

Bu gün NVIDIA.com internet adresine konan GeForce sürüm 181.71 grafik sürücüleri, yeni 1.1 sürüm WDDM (Windows Display Driver Model)i destekliyor. DirectX 10 uyumlu NVIDIA grafik işlemcilerde WDDM s1.1 sürücüleri en üst düzey Windows 7 görsel deneyimini sağlıyor. Başta 3D Windows Aero masaüstü olmak üzere birçok 2 ve 3 boyutlu grafik uygulaması için bu sürücüler arttırılmış güvenlik ve performans sağlıyor.

Nvidia sürücülerine ulaşmak için tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

kuralı 2 gün oldu siz uyuyun.

yaklaşık 1 ay kadar önce, windows update ile sistemime yüklenmişti bu sürücüler. Prerelease değildi üstelik.

Ben mi yanılıyorum bilmiyorm ama bakıyorum da aynı sürümdeler.

ati uyuyor. uyusun bakalım.

bugun arkadasımın 1.66ghz dual-core işlemci, 1 gb ram, gforce go 7400 (128mb harici 256 mb paylaşımlı ) ekran kartlı sistemine win7 kurup üzerine de bu sürücüleri kurdum . Aero'yu benim Vista üzerine kurulu 2.4 ghz centrino 2 işlemci, 3 gb ddr2-800 ram, gforce 9600m gt (512mb harici 1792 mb paylaşımlı ) sistemimden çok daha akıcı çalıştırıyodu .

ati uyumuyorki bugun guncellem yaptım bir sorunda göremedim uyuyo diyenler uyansın

samimi söylüyorum belki 50 defa windows 7 kurmuşumdur ve hepsinde aynı sorun vardı. 10 yeniden başlatmanın 8inde ekran kartı sürücüsü Code:10 hatası verdi bunun yanındada touchpad hep kitlendi.
onlarca sürücü ve yükleme tarzı denedim malasef en fazla 1 saat çalışıyor sonra yeniden başlatınca code:10 hatası alıyorum. sizde sorun olmadı diye bende de mi olmayacak? aynı donanıma sahip değiliz.
NVIDIA ya helal olsun, çalışıyorlar. Diğerleride yatıyorlar.

bir arkadaş böyle demiş=> "ati uyumuyorki bugun guncellem yaptım bir sorunda göremedim uyuyo diyenler uyansın"

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play