O sadece basit bir banyo aynası değil...

Sadece basit bir banyo aynası sanmayın; o aslında gerçek bir teknoloji harikası...

  • Selim Öztürk
Banyo aynasına MP3 sistemi
Bir İtalyan tasarımcının hazırladığı bu yeni sistem sayesinde banyo yapan kullanıcılar, aynı zamanda bu aynalar sayesinde müzik de dinleyebilecek.

Traş olurken ya da makyaj yaparken ayna karşısında uzun zaman geçiriyoruz. Öyleyse bu zamanı daha eğlenceli hale getirmeye ne dersiniz? İtalyan tasarımcı Antonio Lupi tarafından tasarlanan bu konsept, bir aynanın içerisine dock unitesi yerleştiriyor ve banyoda müzik dinlemek isteyenlere kusursuz bir müzik keyfi vaat ediyor. Ayna içerisindeki hoparlörler de kaliteli ses çıkışı sağlamak için tasarlanmış.

Kablo karmaşasıyla uğraşmak istemeyen kullanıcılara yönelik hazırlanan bu yeni sistem, çelik bir çerçeveye sahip olan her aynayla sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Böylece kullanıcılar, banyoda geçirdikleri zamanı gerçek bir müzik keyfi ile desteklemiş oluyor.

Bu sistemin hayata geçirilip geçirilmeyeceğine dair yapılan resmi bir açıklama henüz yok. Ama dijital müziğin hayatımızdaki yeri düşünüldüğünde, böyle bir aynanın çok fazla ilgi göreceğine şüphemiz yok...

Not: Konsept aynayı daha yakından tanımak için galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Biz banyo yaparken daha çok şarkı söylemeyi severiz :)

ses kayıtlısı olsa süper olurmuş o zaman :)

aynalı televisyon daha güzel. düşünsenize; traş olurken ne müzik dinleyecem yaaa, gider sabah haberlerini izlerim direkt.:))) bunu yapan bir marka: AdNotam(alman markası bildiğim kadarıyla.)
tamamen ayna ve istediğin şekilde olabilir. uzaktan kumandaya basın açın lcd' yi pıt aynanın köşesinden yada tamamında Tv açılsın. misss miss. hoparlör külfet.hayata geçirilmesin bence bu sistemm.:)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play