Ödevler artık tablette

TEA Homework sayesinde artık öğretmenler öğrencileriyle teknolojik bağ kuruyor...

Ödevler artık tablette

Terra Bilgi İşlem tarafından geliştirilen TEA Homework sayesinde artık öğretmenler öğrencileriyle teknolojik bağ kuruyor...

TEA Homework uygulamasıyla öğretmenler ödevlerini kolayca hazırlayıp öğrencilerinin tabletlerine yollayabiliyor. Öğrenciler gelen bildirimle ödevlerinden haberdar oluyor, açıp çözümlerini yaptıktan sonra tek bir tuş aracılığıyla teslim edebiliyorlar.

TEA Homework sayesinde öğretmenler gönderdikleri ödevler hakkında detaylı raporlar elde edebiliyorlar. Öğrencinin ödevi ne kadar sürede yaptığı, hangi soru üzerinde tam olarak ne kadar zaman harcadıklarını rapor olarak öğretmene sunan uygulama gerekli görülmesi durumunda veli ile paylaşılıyor.

Çoktan Seçmeli, Eşleştirme, Şema, Boşluk Doldurma ve Açık Uçlu soru gibi birçok formatı destekleyen ödev sistemi aynı zamanda bir soru havuzu modülüne de sahip. Terra Bilgi İşlem, TEA Homework'de diğer uygulamalarda olduğu gibi sade tasarım ve kolay kullanım önplanda tuttu.

www.terrabilgi.com

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ilk once egitim sistemi otursun turkiyede sonra teknolojiyi katarlar.Herkez biliyor egitim sistemimizin ne kadar baştan sagma olduğunu.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir