Ödüllü bir harici sabit disk

Seagate, harici diski FreeAgent Pro ile en iyi tasarım ödülünün sahibi oldu.

Seagate FreeAgent Pro, en iyi tasarım ödülünün sah
Seagate FreeAgent Pro, tasarımıyla ödül almaya hak kazandı.

Seagate® FreeAgent Pro harici sabit diski, ürün tasarımı alanında prestijli "Kırmızı Nokta" (Red Dot) Ödülünü almaya hak kazandı. Uluslararası Kırmızı Nokta Tasarım Ödülü dünyanın en kapsamlı ve tanınan tasarım yarışmaları arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü uzman tasarımcılardan oluşan Kırmızı Nokta jürisi; ürünün görsel dilinin teknik bir üründen çok, günlük kullanıma uygun, samimi ve sıcak bir görünümü yansıttığını belirterek, espresso kahverengisi ve turuncu renkteki üründen çok etkilendiklerini ifade ettiler.

Jüri her yıl, yarışmaya katılan ürünleri inovasyon (yenilik), işlevsellik ve kalite kriterlerine göre inceleyip değerlendiriyor ve böylece yarışmanın ciddiyeti ve uluslararası kabulü tescillenmiş oluyor. Ödül kazanan ürünler, Almanya Essen'deki Kırmızı Nokta müzesinde sergileniyor.

Seagate'in Tüketici Çözümleri Bölüm Başkanı Brian Dexheimer; Seagate'in, harici depolama sektörünü sarsan FreeAgent ürünleriyle bu saygın ödülü kazanmış olmaktan gurur duyduğunu ifade etti.

FreeAgent Pro depolama çözümleri; yaratıcı profesyonellere ve dijital içeriğine önem verenlere; ona güvenle erişim özgürlüğü sağlıyor. Ürünler, masaüstü ve online çözümleri bir araya getirerek, içeriğinizi her yerden herkesle paylaşmanıza olanak veriyor. FreeAgent Pro çözümleri; depolamanın da ötesinde, dijital içeriği yönetmede yepyeni bir yol açıyor. Seagate FreeAgent Pro, 1 TB'a varan çeşitli kapasitelerde ve hem Mac hem de Windows platformlarıyla bağlantı sağlamak amacıyla birçok arayüz ile pazara sunuluyor.

Not: Firma basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

karanlıkta çok hoş oluyor

1 terabytından 3 tane var vee çok şık ve hatasız hakedıyor bencede...

... maşallah 1 yıl oldu sorun yok.. diğer Taşınabilirlere göre gayet şık ve kaliteli.. yukarda yazıyor zaten ^^ .. tavsiye edilir..

Ödülü bu harddiskin aldığını duyunca şaşırdım açıkçası. Tasarımı yüzünden yanına yaklaşmadığım harici disklerden birisidir kendileri. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz...

Aman dikkat !!! bu modelden bizde 3 tane var 2*500gb + 750 gb ben çok ısınıyo ...güzel gözüksede... ben 1 tb WD aldım bence daha güzel gözüküyo... +++ seagateler 70 derece sıcaklığa çıktığında bile WD 52 derece max (everest ultimate proguna göre) seagate hava alması çok zor ve bence bu aşırı ısınma yüzünden ömrü uzun olmayan bi harici hdd ;) WD daha ii :) ((üstelik bu sıcaklıklar seagate ten WD ye dosya atarken gerçekleşen sıcaklıkki dosya okuyanın daha az ısınması gerekli bence ama WD daha az ısınıyor)) hatta seagate hiç kullanılmasa bile 68 dereceye kadar ısınabiliyo...WD ise 50-51 derecede kalıyor...

reklam WD sasmayin.

ödülü bence chip'e vermiş segate. bu kadar reklamını yaptığına göre :))

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir