Office 15'den resimler ve bilgiler sızdı!

Yeni MS Office'den sızan sadece resimler olmadı, bir incelemesi bile yapıldı! Hepsi haberimizde...

Yeni Office 15'den resimler sızdı!
Sızan tüm resimleri galerimizde bulabileceksiniz

Microsoft Office'in bir sonraki sürümü olacak olan Office 15'in üzerindeki sır perdesiWinreview.ru'nun yayınladığı ekran görüntüleriyle kalktı.

Office 15'in bir kopyasını ele geçirmeyi başaran Winreview.ru, yazılımın detaylı bir incelemesini yapmış. Winreview.ru'ya göre oldukça etkileyici olan yeni Office'in sızan sürümünün yapı numarası ise 15.0.2703.1000.

Görünüş olarak büyük bir değişim göze çarpmasa da incelemede bazı küçük güncellemelerden bahsediliyor. Bunlar arasında dinamik ara yüz, Metro stiline daha uygun bir görünüm ve yazılımın NET Framework 4 üzerine kurulduğundan bahsediliyor. Bunların yanında Outlook'daki yeniliklerden ve PowerPoint'deki yeni geçiş efektlerinden de söz ediliyor.

Office 15'i inceleyen kişiye göre bu yapı tamamlanmış olmaktan henüz çok uzak. Uygulamalar arası geçişte tutarsızlıklar ve rastgele kilitlenmelerin yaşandığı söyleniyor. Yeni Office 15'den ilk görüntüleri galerimizde bulabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Artık ms bununda fiyatını 500$ yapar.

Birde word videosu vardı onu da yazsaydınız ya...

Ne gibi yenilikleri var?

bence şu an için office 14. yeterli ama... ayrıca aynı office 14'e benziyor...

Bi dur soluklan yav. Suyunu çıkarttılar arttık. Microsoft telefon pazarında geri kalınca zararını buradan telaffi etmeye çalışıyor sanki.
Yenilik iyidir ama pahalıya patlıyor. Office 2010 a sahip olanlara 50 dolara filan yükseltme sürümü satarsalar iyi de ayrı olarak satmaya kalkmasın boşuna yere.

Office 2010 ile aynı.

bu arada LibreOffice 3.3.1 numaralı sürümü çıkmış. simgeleri değiştirmişler. gayet hoş olmuş diyebilirim. LibreOffice ücretsiz olarak indirilip dağıtılabiliyor.

bence ısıtıp ısıtıp satıyorlar. yeni sürümleri paketi satın alanlara bedava vermeleri lazım. bence güncelleme ve yenilikler için ücret talep etmeyen libreoffice kullanılmalı. libre office ms office dosyalarınıda çalıştırabiliyor. bedava olması da cabası.

ya bu ms ' i anlamıyorum . office macte hem daha güzel logolara, arayüze sahip hem de daha hızlı calısıyor ama windowsta afallıyor !!

Ya beyler siz de haklısınız da yani bir geliştirme süreci sırayla olur zaten programlama dediğin o kadar kolay bir iş olsaydı ve anında şıp diye bitiverseydi ne üniversitesi olurdu ne de mesleği, herkes kendi oyununu yapardı yıllarca beklemezdik bir oyun için... Sanki sızan sürüm yarın satılacakmış gibi hemen sinirlenmişsiniz.

ne? sizdi mi yine? kacin kacin kaciiin

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir