Office 2016 ön izleme herkes için yayında!

Office 2016'nın ön izleme sürümü, herkes için indirmeye sunuldu! İşte indirme bağlantısı ve fazlası.

Office 2016 önizleme herkes için yayında!

Office 2016'yı Mart ayında IT profesyonellerinin kullanımına açan Microsoft, popüler yazılım paketinin önizleme sürümünü herkes için indirmeye sundu.

Office 2016'nın önizleme sürümünün herkese açılmasının duyurusu, Microsoft Ignite konferansında CEO Satya Nadella tarafından yapıldı. Office 2016, bir önceki Office 2013'ün üzerine bir dizi yenilik getiriyor. Yeni Office, bulutla daha sıkı bir entegrasyona sahip ve bu sayede belgelerinize herhangi bir cihazdan ve her yerden ulaşma olanağı sağlıyor. Outlook, büyük dosyalar gönderirken OneDrive ile eşitleniyor, Smart Applications, mevcut Office uygulamalarının yeteneklerini genişletiyor.

Office 2016'nın önizleme sürümünü buradan indirip deneyebilirsiniz. Office 2016'yı kurabilmek için, bilgisayarınızda yüklü olan Office 2013'ü kaldırmanız gerektiğini söyleyelim.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Libre office kullanıyorum. Bana yetiyor. Tavsiye ederim.

LibreOffice'ye bir şans verin derim. Yaptığınız işleme karşılık verdiğiniz paraya değiyorsa sözüm yok tabi. Kısa bir alışma sürecinden sonra yapamayacağınız şey yok bence.

@06 Mayıs 2015 04:19 makro veya vba desteği var mı?

Office paket 2007 hatta 2000 bile en yeni sürümlerle uyum gösterdiğine göre, elde 2010 veya 2013 varsa niye 2016 almalı insanlar? Her seferinde daha komplike daha karmakarışık hale getirilmiş, pakette ne nerede diye aşina olduğumuz sekmeleri-uygulamaları allayıp pullayıp saklayarak iyi bir iş çıkardığına inanan Microsoft için define avcılığı mı yapmalıyız? Hazır alınan Notebook, Konsol-PC'de 2016 yüklü gelirse eyvallah bunun dışında metelik vermeye gerek yoktur.

libre office iyidir deneyin kaybetmez hatta kazanırsınız paranız cebinizde kalır

kesinlikle yüklemeyin, aynı anda 2 dosya açmıyor. Dakikalarca internet üzerinden de bağlantı yaptığından çok yavaş çalışıyor, Türkçe dil paketini yüklediğim halde ingilizce olarak çalışıyor.

Geri silmek zorunda kaldım, internet bağlantılı olduğunda çok yavaş ve aynı anda 2 farklı excell sayfasını açamadı, kilitlendi. Henüz hazır değil.

Son sürüm, kullanıcıyı office.com'a giriş yapmaya zorlarsa, kullanılmaz bu uygulama. Bana sormadan One Drive da kurmuş ve ayarlarda senkronize etme seçeneği yok gibi görünüyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir