Office 2019, Microsoft Tarafından Duyuruldu!

Office'in yeni sürümü ortaya çıktı, artık tüm Office'in Office 365'ten ibaret olduğunu düşünenleri şaşırttı!

  • Zeynel A. Öztürk
Office 2019, Microsoft Tarafından Duyuruldu!

Microsoft geçtiğimiz aylarda yaptığı bir duyuruda Office gereksinimlerinde bazı değişiklikler yaptığını duyurmuştu. Buna göre mevcut kalıcı Office ürünleri 2020'den itibaren Office 365 hizmetlerine bağlanamayacaktı.

Ancak Office 2019'un ufukta görünmesiyle birlikte Microsoft'un planları netleşmiş oldu. Firma, Office 2019'da yer alacak yeni işlevlerden ve geliştirmelerden bahsetmedi ancak Office 2019'un 2018 sonbaharından itibaren herkese açılacağını doğruladı. Insider'lara yönelik ön izleme sürümü ise ilkbaharda gelecek.

Çoğumuz Office'in geleceğinin Office 365'te olduğunu düşündüğünden, yeni bir Office'in duyurulması şaşırtıcı sayılabilir. Ancak anlaşılan, Microsoft bize para verip satın alabileceğimiz en az bir kalıcı Office lisansı daha sunmak istiyor. Office 365 bir hizmet olarak sürekli olarak güncellendiğinden ve yeni işlevler aldığından, Office 2019'un mevcut ürünleri nasıl etkileyeceği de merak konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Office 2016 kullanıyorum. Farkları ne olabilir merak etmedim değil

@26 Eylül 2017 20:12 ufak tefek arayüz değişimi boyut büyümesidir ne oalbilir ki :)

@26 Eylül 2017 20:12 Yeni bir satın alma faturası, diskte daha çok yer kaplama ve daha çok Windows güncelleştirmesi olacak. Başka hiç bir değişiklik olmayacak. Daha başka ne olabilir ki? Bilen varsa yazsın.

@26 Eylül 2017 20:12 Eşeğe altın semer de vursan eşek eşektir! Rükuş bir kocakarıya bir iki makyaj yüz bakımı peeling bilmem ne yapsanda elleri vs nihayetinde yine de kocakarı olduğu gerçeği değişir mi, elbette Hayır! Bu durumda yeni bir maske görünüm altyapıda senin hiçte işine yaramayan bir iki uygulamada zımbırtı değişiklikler olacaktır yeni 2019 versiyonunda, yani çalışan kararlı şu an kurulu Office Paketini bozmaya gerek yoktur!

Yeni bir şey yok sekmeler ve altında yer alan başlıklar yer değiştiriyor, kafan karman çorman oluyor. Microsoft Office 95-98 çok harika idi sonrası güvenlik için yenilere evet fakat yenilik yok uyarlama var, işletim sistemlerine uyumluluk var velhasılı-kelam cepteki parayı söğüşleme var.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost