Office Mobile 2010, Beta sürümü karşınızda

Microsoft'un ceplere özel Office 2010 betasını siz de deneyebilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler...

  • M. Oğulcan Gökçe
Office Mobile 2010, Beta sürümü karşınızda
Office 2010 Mobile, Office'in ilk 'indirilebilir' sürümü.

Microsoft'un, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü duyurduğu Office Mobile 2010 Beta sürümü, son kullanıcı testlerine açıldı. Office 2010, SharePoint Server 2010, Visio 2010, Project 2010 ve Office Web Uygulamaları'ndan oluşan yeni Office paketi, 'indirilebilir' ilk Office paketi olması nedeniyle, Microsoft için bir dönüm noktası oluşturuyor.

2010 Office paketinde dikkati çeken en önemli yenilik, Mobile Viewer uygulaması. Bu uygulama ile belgeler, farklı 'QuickView' uygulamalarında olduğu gibi; mobil cihazların tarayıcılarında hızlı bir şekilde görüntülenebiliyor. Office Mobile 2010 Beta sürümü, yalnızca Windows Mobile 6.5 ve üzeri işletim sistemlerine yüklenebilirken, Mobile Viewer; iPhone, BlackBerry, Droid, ve Symbian gibi 'akıllı' telefonların tümüne indirilerek çalıştırılabiliyor.

Yeni Office'in deneme sürümünü, 'Windows Marketplace for Mobile' web adresinden indirmek mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

iPhone için mi?

nokia 5800 telefonumla girdim ama indiricek yeri bulamadim yardimci olurmusunuz lutfen????

Office Mobile 2010 Beta sürümü, yalnızca Windows Mobile 6.5 ve üzeri işletim sistemlerine yüklenebilirken, Mobile Viewer; iPhone, BlackBerry, Droid, ve Symbian gibi 'akıllı' telefonların tümüne indirilerek çalıştırılabiliyor.

Sen de yorum yaz