Office ve MSN aynı çatı altında...

Yazılım devi Microsoft, Office Live ve Windows Live'ı tek çatı altında birleştirmeye hazırlanıyor.

  • Ümit Öncel
Office ve MSN bir araya geliyor
Office Live artık yalnız değil.

Microsoft'un iki ayrı ürünü olan Office Live ve Windows Live hakkında pek çok farklı görüş var. Bu iki hizmeti de beğenen kullanıcıların yanı sıra, pek çok kişinin de memnun kalmadığı biliniyor. Microsoft yeni kararı ile bu iki ürünü tek bir çatı altında toplayarak, daha güçlü bir hale getirmeye karar verdi. Böylece Microsoft'un sunduğu e-posta, anında mesajlaşma ve veri depolama hizmetlerine artık tek bir merkezden ulaşılabilecek.

Microsoft'un yayınladığı bilgilere göre, yaklaşık 10 ay önce kullanıma açılan ve henüz beta aşamasında bulunan Office Live hizmetine bugüne kadar 4 milyon kişi kayıt oldu. Konuyla ilgili açıklamayı yapan Office Live ürün müdürü Kirk Gregerson, bu kararın kullanıcılardan gelen yorumlar ve tavsiyeler üzerine verildiğini söyledi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

nasıl kullanılıyor? Link verebilcek olan var mı? Thanx

windows güncellemelerinizi yaparken belki görebilirsiniz...O elinizdeki ofis programlarıyla olmuyor böyle çok iyi ofis programlarını orjinal bile alsanız olamıyor o anlatılan şey siz iyisimi çok çok iyisini ülkesinden aldırın dostunuz varsa.....ben de vardı ancak hizmet çıkınca kullanmaya başladım da...Kör ve sağırım ancak boş değilim diyenlere sesleniyorum....

zorla office kullandırtmaya çalışıyorlar işe bak ya

zorla office kullandırtmaya çalışıyorlar işe bak ya
---------------------------------------------------------------
sen kullanma arkadaşım. Open office ve pidgin kullanabilirsin mesela

nasıl birleştirmeye hazırlanıyor.. nerdeyse 3 haftadır bu sürümler var, belki beta aşamasında ama gayet güzel de çalışıyor.. live sürümü hakkında bu kadar geç haber yapmanız çok düşündürücü doğrusu..

bence ms nin office 2007 si süper ama birde nette kullanıdırıyorlar mubarek windows 7 nin wordpad ine benziyo naapalım biz onu wordpad daha ii

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play