OKI'nin B2000 serisinde kampanya

OKI Printing Solutions, ev kullanıcıları ve ofis ortamları için B2000 serisinde kampanya başlattı.

OKI Printing Solutions'dan kampanya

OKI Printing Solutions, sürekli baskı ihtiyacı olan ev kullanıcıları ve karmaşık ofis ortamları için güvenilir ve çok çalışkan serisi olan B2000'de kampanya başlattı. Temmuz ayı sonuna kadar sürecek kampanya çerçevesinde, benzerlerine göre yüzde 30 küçük olan B2000'ler, 99 YTL+KDV gibi çok cazip fiyatla ile satın alınabilecek

Oki Printing Solutions, hızlı, kompakt, güvenilir mono yazıcısı (Siyah-Beyaz) B2000 serisinde kampanya başlattı. Benzer modellerine göre %30 daha küçük ve hafif olan B2000'ler, Temmuz ayı sonuna kadar satış noktalarında 99 YTL+KDV fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulacak.

B2000 serisi OKI'nin; Kolay, Sağlam ve Akıllı dizayn felsefesini yansıtıyor, bu 3 özellik OKI Printing Solutions markasının temel ilkesini oluşturuyor.

B2000 Serisi içindeki B2200 ve B2400 modelleri, dakikada 20 sayfayı bulan yüksek yazdırma hızları ve 5 saniyelik ilk sayfa çıkışı hızları ile yüksek performanslı ve profesyonel kalitede baskıya olanak veriyor. B2400 modeli, işletmenin gerektirdiği karmaşık grafik çalışmaları için hem kişisel hem de network versiyonları ile kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor.

B2000 Serisi modelinde Template Manager 2006 ve PrintSuperVision gibi kullanıcının baskı işlemini kolaylaştıran programlar ücretsiz olarak bulunuyor. Bu programlar, şirketlerin çok çeşitli özellikteki belgeleri üretmesini, yönetmesini ve yazdırmasını daha da kolay bir hale getiriyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
OKI Printing Solutions'dan kampanya
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir