Okula "çapraz" gideceksiniz

"Ben çantamı çapraz asarım" diyenlerdenseniz, laptop'unuzu taşıyabileceğnizi bu çanta tam size göre!

Okula "çapraz" gideceksiniz

Elmasepeti.com'dan teknoloji tutkunu ve stil sahibi öğrencilere müjde! Okullar açılırken öğrencilerin, Macbook, iPad, iPhone ve iPod Touch gibi teknolojik cihazlarını kolayca taşıyabilmeleri için özel olarak tasarlanan Incase Nylon Sling Back Çapraz Askılı 15-inç MacBook Pro Sırt Çantası satışa sunuldu.

İlk bakıştaki geleneksel görünümüne karşın özel tekli çapraz tasarımıyla, klasik iki askılı çanta formlarından sıyrılıp, dinamik ve enerjik bir kullanım hissiyatı sağlayan Incase Nylon Sling Back, böylelikle daha konforlu ve ergonomik bir çanta çözümü sağlıyor.

15 inç Macbook ve aynı boyutlardaki diğer taşınabilir bilgisayarlarınıza ek olarak iPad için özel bir cebe sahip olan Incase Nylon Sling Back, iPhone ve iPod'larınızı da unutmuyor ve fermuarlı bir cep ile teknolojik ekipmanlarınızı tek bir çantada güvenle taşımaya olanak tanıyor. 

Yastıklı arka panel ve omuz askısı sayesinde, çantanın ağırlığı ne kadar artarsa artsın, öğrencilere ergonomik bir deneyim sunan çantalar, ayrıca kötü hava koşullarına da uygun geliştirildi. Naylon yapısı sayesinde içerisindeki cihazları koruyan Incase Nylon Sling Back, mor, kırmızı ve siyah gibi farklı renkleriyle her türlü zevke de hitap ediyor.

Ürün KDV dahil 149.90 liraya elmasepeti.com ziyaretçilerini bekliyor...

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

150 milyon bi çantaya yok kardeşim yok

Merhaba, ben "Incase Nylon Sling Back Çapraz Askılı 15-inç MacBook Pro Sırt Çantası"na bakacaktım da acaba hangi reyonda?

Zengin işi

macbook pro'm yok desem indirim yaparlar mı acep...

"Incase Nylon Sling Back Çapraz Askılı 15-inç MacBook Pro Sırt Çantası" bu nedir ya Allah aşkına bu nedir . alıca varsada almaz insan

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play