Onarım hizmeti Intermec Medallion Türkiye'de!

Türkiye'ye adımını yeni atan bu hizmet, cep telefonlarının onarımı sürecini böyle geliştirecek!

Onarım hizmeti Intermec Medallion Türkiye'de!

Dünyada mobil iş çözümleri sektörünün önde gelen kuruluşlarından Intermec, yeni onarım hizmeti Intermec Medallion'u Türkiye'de başlatıyor.

"Yatırımların çalışabilirlik süreleri uzayacak"

Intermec Ülke Müdürü Murat Kafkas yeni Intermec Medallion hizmeti hakkında şunları söyledi:

"Yeni merkezimiz sayesinde müşterilerimiz ve kanal ortaklarımız gönül rahatlığıyla Intermec Medallion hizmetini satın alabilecekler. Bu merkezde sunduğumuz modern ve ölçeklendirilebilir onarım çözümleriyle müşterilerimizin ciddi yatırımlarla sahip olduğu Intermec mobil cihaz ve sistemlerin çalışabilirlik sürelerini iyileştiriyoruz."

Kolay izlenebilen yüksek kaliteli hizmet

Intermec Medallion hizmet merkezi ile onarım hizmetlerine internet üzerinden başvurmak ve çalışmaların hangi aşamada olduğunu 7 gün 24 saat online takip etmek mümkün olacak. Medallion hizmeti müşterilere, kolayca izlenebilen, basitleştirilmiş ve sadeleştirilmiş bir onarım süreci sunuyor.

İstikrarlı ve yüksek kaliteli onarımla, üretici onaylı yedek parça kullanımını birlikte sunan bu hizmet ile Intermec, müşterilerine her durumda en yüksek seviyede hizmet ve onarım sözü veriyor.  

Medallion Hizmet Merkezi: https://intermec.rma-service.com/intermec/

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Ulkemizde bunu yapan yerel firmalar varken neden dis sermayenin yaptigi bir firmanin reklamini yaparsiniz anlamam.. Gel gelelim ki online tamir veya online teknik servis sektoru Turkiyede tutmaz.. Insanlar teknik serviscinin yerine gidip, orayi gorup, pazarligini yapip, el sikisarak is yapmak ister. Buda Turk insaninin en buyuk ozelligidir. Online teknik servisi yapan ve 7/24 cihazin hangi asamada oldugunu musterinin bilebilecegi bir kurumun sahibiyim. Bu kurumda googleda ilk sayfada olmasina ragmen bekleneni vermedigi bir sistemdir. Turkiye icin cok erken, biz bu ise Turk firmasi olarak girdigimizde sene 2006 yiliydi. Biraz lutfen arastirma yapin ve yerel sermayenin yol almasina katki saglayin.

Ülkemizi çok sevseydin yorumundan Türkçe karekter kullanırdın.. Ben yurtdişindayım telefonum ingilizce olduğu halde özenerek yaziyorum..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir