Ondroid: Gameboy gibi Android cep

Bu cep telefonu görmeye alıştığınız modellerden çok farklı: İşte karşınızda Ondroid...

  • Halil Mollaoğlu
Ondroid: Gameboy gibi Android cep
Ondroid: Egzotik Android cep telefonu.

Güney Koreli çevrimiçi mağaza aesop.or.kr, Android kullananOndroid isminde bir cep telefonu sunuyor. Cihaz eski Gameboy sürümlerine çok benziyor ve plastik bir hava veriyor.

Ondroid'de aynı zamanda Apple iPhone 3GS'te de kullanılan 833 MHz'lik Samsung işlemci kullanılıyor. Buna ek olarak 512 MB RAM mevcut. Ayrıca ucuz gözüken Android cep telefonu 3,5 inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip ve 8 GB bellek kartıyla beraber geliyor. Üretici UMTS'den feragat edip sadece WLAN kullanmış.

Ondroid'in geliştirici sürümü şu an 320 Dolar karşılığında sipariş verilebiliyor. Son kullanıcı sürümü aralık ayında 250 Dolara yerel pazarda satışa sunulacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ilginç bi tasarım olmuş

Kore, Japonya adamla yapıyorlar. Gerçekten özellikle şu japonlara hayranım. Ama itiraf etmeliyim ki ülkemizdeki yetenekli gençleri de toplayıp eğitseler bu seviyeye geleiriz.

ooo counter strike oynanır bunda xD

yoldan geçerken verseler almam :/ gördüğüm en kötü tasarımlardan biri.

gençin egitilmesi bişi ifade etmiyor egitilen gençin bişi yapabilmesi bircok şey ifade ediyor fakat yapacak bişiyok en uçuzu çinden geliyor ve kitlesel üretim fiatlarına yetişmek ise imkansız

"gençin egitilmesi bişi ifade etmiyor egitilen gençin bişi yapabilmesi bircok şey ifade ediyor fakat yapacak bişiyok en uçuzu çinden geliyor ve kitlesel üretim fiatlarına yetişmek ise imkansız"

aa olur mu canım illa ucuz olcak diye bişey yok dışı hoş içi boş bi ürün yapıp reklamını sağlam tutup 3-5 ünlünün de eline verdin mi bak nasıl iş yapıyosun:) Örnekleri çok şuan iş pazarlamada tabi bide stratejide.

beş para etmez bir şekli var altındanda olsa olmayan özelliği olmasa bile sırf sekli yüzünden kullanmam

google nvdia ile çalışıyor zaten.

nvidia chipsetli androit psp ye rakip olabilir

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play