OnePlus 3'ün Dash Charge'ı Galaxy S7 karşısında!

OnePlus, amiral gemisi telefonu OnePlus 3'ü Galaxy S7'nin karşısında koydu; zaferini böyle ilan etti!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat OnePlus 3'ün Dash Charge'ı Galaxy S7 karşısında! OnePlus 3'ün hızlı şarj özelliği, Galaxy S7'nin hızlı şarjından daha mı hızlı? İşte OnePlus'ın test videosu.

Bizden de olumlu yorumlar OnePlus 3'ten telefonu yere göğe sığdıramayan yeni bir reklam videosu geldi.

OnePlus'ın yayınladığı yeni reklamda telefonun hızlı şarj özelliği "Dash Charge"ın Samsung Galaxy S7'nin şarj süresini kolayca geçtiği iddia ediliyor. 30 dakikalık sürede Galaxy S7 yüzde 50 şarj olurken OnePlus 3, yüzde 64'e ulaşıyor. Üstelik OnePlus'a göre şarj sırasında ekranı açık tutmanız, şarj süresini etkilemiyor. Böylece OnePlus 3, şarj süresinde Galaxy S7'ye fark atıyor.

Dash Charge'ın bir başka özelliği, şarj sırasında telefonun ısınmasını engellemesi. Tek kötü olan, OnePlus'ın şu an sadece ABD'de satılıyor olması. Avrupa ve Hong Kong'taki OnePlus 3 tutkunlarının biraz daha beklemesi gerekecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Cınlı telefonlar cok guzel ve fıyatı cok ucuz sd820 4-6 gn ram 32-64-128 gb hafızayla 1300-1750 tl bandında satılıyor tr de ancak one plus3 ısınma sorunu var nırkac test ızledım makına ucuyor ama 43derece yı buluyor ancak sıkıntı degıl tr de 1300 tl ye cop satıyorlar kımseye satamadıkları telefonları gagalıyorlar hızlı olmadıkları ıcın ısınmıyorlarda

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play