OnePlus One bu sefer tamamen sızdı!

Damla damla sızarak hepimizi meraklandıran "kusuruz" cep, bu sızıntıyla beraber tamamen göründü!

  • Zeynel A. Öztürk
OnePlus One'ın bu kez kendisi sızdı!

Son aylarda telefonunun detaylarını tek tek paylaşan ve merak uyandırmayı başaran OnePlus, yeni cihazını 23 Nisan'da tanıtacak. Ancak anlaşılan o ki onu görmek için 2 gün daha beklememize gerek kalmadı.

İnternete sızan fotoğraflarda görünen üst ve alt kenarları kavisli cihazın OnePlus One olduğu iddia ediliyor. Cebin tasarımı, çoğumuzu çok da şaşırtmayacak biçimde Oppo Find 7'yi andırıyor, çünkü hatırlarsanız OnePlus CEO'su Pete Lau, daha önce Oppo'da çalışıyordu. Telefonla birlikte sızan StyleSwap kapaklar ise farklı yüzey ve renklere sahipler - bu sayede OnePlus One kullanıcılarına biraz daha fazla kişiselleştirme olanağı tanıyorlar.

OnePlus One'ın üzerinde kurulu olan CyanogenMod 11S'in de ekran görüntüleri ortaya çıkmış durumda. CyanogenMod 11S, OnePlus One için hazırlanmış özel bir Android ROM'u Böylece OnePlus One'ın çalışacağı yazılım da ortaya çıkmış bulunuyor.

Daha fazla görüntü, haberimizin ikinci sayfasında.

CyanogenMod 11S'ten ve OnePlus One'dan kareler!

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Resimlerde cok sexy duruyor

harika bir telefon bizi beklio :D

Cyanogenmod romları gerekli özelleştirme yok görünüm açısından sıfır. En begendiğim rom TouchWiz biraz hantal gibi gözüksede kullanmayan bilemez. S5de dahada güzel olmuş. HTC'ninde sense arayüzü çok güzel eğer mükemmel bir telefon olacaksa o cihaza özgü olacak cynogenmod iyi ama kişiselleştirme ve pratiklik açısından berbat

Xiaomi de kusursuz ama biz alamiyoruz bunu da uzaktan izleriz

Keske gelse buralara ve ucuz olsa

Kusursuz mu gorucez :) ama tasarm fena degil

Guzel telefon. Buraya gelse dusunmeden alirim

Andraidli olmasaydı adına yakışabilirdi belki...

Cyanogenmod kurulması bir anlamda iyiyken bir anlamda kötü. Çünkü bazı zamanlarda stabilite sorunları olabiliyor.

İyice Windows phonea benzetmişler şu giriş ekranına bakın..

Cyanogenmod saf android deneyimini en iyi şekilde daha fazla özelleştirilebilir bir arayüz le sunuyor. Ancak şöyle bir problem var. Note 3 gibi çok extra özellikler le gelen bir twlwfona kurarsaniz spenin kullanilmama ihtimali çok büyük. Çünkü samsung kendine ait bazı özelleştirme ler sonucu elde ediyor sistemi. Yani cyanogenmod olunca bütün özelleştirme ler gidecek ve cyanogenmod ne istiyorsa onu yapmak zorunda kalacaksın. Ancak nexus gibi düz android cihazlara birebir diyebilirim.

şık duruyor bu telefona windows phone yükleyecen ozaman kusursuz telefon denir androitden ne anlıyor bu kullananlar anlamak güç

Sen de yorum yaz