OnePlus One, Salı günü davetiyesiz satılacak!

Geçen senenin "kusursuz cebini" isteyenler, artık eziyet çekmeyecek. Ama sadece tek bir gün için...

  • Zeynel A. Öztürk
OnePlus One, Salı günlerine özel satışa sunulacak!

2014'ün amiral gemisi cihazlarından OnePlus One'a sahip olmak, pek de kolay bir iş değil. Bunun nedeni üretici OnePlus'ın telefonu davetiyeyle, kısıtlı sayıda üretmesi.

Ancak Çinli firmadan gelen duyuruya göre bu durum, haftanın her Salı günü için değişecek. 10 Şubat'tan itibaren geçerli olacak değişiklik sayesine isteyen herkes, davetiyeye gerek kalmadan OnePlus One'a sahip olabilecek.

Yapılan açıklamada satışların Londra saatiyle 8:00'da (Türkiye saatiyle sabah 10:00) başlayacağı, 16GB'lık beyaz modelin 229 sterlin/299 dolardan, 64GB'lık siyah modelin ise 269 sterlin/349 dolardan satılacağı bildirildi. Cihazın microSD slotu olmadığını hesaba katarsak, One Plus One'ı satın alma şansı bulanlar için 64GB'lık modelin doğru seçim olacağını söyleyebiliriz.

Bu gelişme, davetiye sisteminin sona erdiği anlamına gelmiyor. Blog'da yazılanlara göre davetiye sistemi, haftanın geri kalan 6 gününde OnePlus One'ın "standart satın alma yöntemi" olmayı sürdürecek. One Plus One'ı Salı günü satın alan kişiler, arkadaşlarına davetiye dağıtabilecekler.

OnePlus One'ı satın almayı düşünenlere onun geçen senenin özelliklerine sahip olduğunu, HTC One M9, LG G4 ve Xperia Z4 gibi cihazlar piyasaya çıktığında geriye düşeceğini hatırlatmakta fayda var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

aman ne müjde

HTC M9,LG G4 ya da Z4'ün gerisine düşeceği kesin de fiyatı yarısı ama. Üstelik CM ile kesin daha hızlıdır.

vallahi usandık bu cebin haberinden ,kusursuz cep davetiye kelimeleri aynı cümlede geçiyor bu kadar saçmalık ancak böyle sürdürülebilirdi.

Bundan sonra artık akıllı telefon almayacağım. Tuş takımlı, küçük bir telefon(Nokia X-3 gibi) ve 6 inch'lik dar kenarlı bir Android Tablet alacağım. Ne yazık ki akıllı telefonlar ile ergonomi, şarj, internet kotası sorunu yaşıyorum. Telefonum cebimde, tabletim ise arabamda duracak. Hem donanım ve internet daha ucuza geliyor, hem daha ergonomik ve rahat, hem de şarj sorunu yok. Benden paso!..

bunlar boş almayacam etmeyecem davetiyeyle telefon alır olduk duruma bak para vermeyelim o zaman

Yenisi çıkacak zaten ve bence gerçekten müjde şahsen ben 800 tl fiyata 2000 Tl'lik performans alıyorsam olmuş demektir.

İyi güzelde siteden alabilen oldumu.Türkiyeye gönderiyorlarmı gönderiyorlarsa nasıl?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play