OnePlus, yeni bir cihaz üreteceğini açıkladı

Bugüne dek sadece OnePlus One isimli telefla karşımıza çıkan şirket, bu kez farklı işlerin peşinde?

  • Cem Şancı
OnePlus, yeni bir cihaz üreteceğini açıkladı

Çin'li telefon üreticisi OnePlus, davetiye usulüyle satılan OnePlus One modeli telefonlarıyla büyük ilgi toplamıştı. Elbette, telefonu satın almak isteyip de davetiye bulamayanların şikayetlerini de unutmamak lazım. 

Sansasyonel pazarlama kampanyalarıyla dikkat çeken firma şimdi de telefon dışında yeni bir ürün geliştirdiğini açıkladı ancak ürün hakkında ipucu vermedi. Ancak cihazın tablet olmadığını belirten şirket CEO'su merak uyandırmayı başardı.

Firma ipucu vermediği için söylentiler üst seviyeye çıktı ve OnePlus'ın egzersiz takip cihazı, akıllı saat, akıllı gözlük gibi ürünler geliştiriyor olabileceği dedikoduları yayıldı. Ne yazık ki bu söylentileri doğrulamak mümkün değil ancak Çin'li üreticinin Apple Watch ile birlikte kısa sürede çok popüler olacak akıllı saatlere yatırım yapıyor olabileceği ihtimali yüksek görünüyor.

Öte yandan bir diğer Çinli üretici olan Xiaomi'nin, aksiyon kamerası üretmesi ve bu alandaki yüksek karlı pazardan pay almak istemesi gibi OnePlus'un yaklaşan yaz sezonundan hızlı bir kazanç elde etmek için aksiyon kameralarına yönelmesi de mümkün görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bu firma ve haberlerinden nefret etmeye başladık o derece antipati oluşturdunuz el birliğiyle haberiniz olsun.

Ne uretiyorlaraa uretsinler Htc,Samsung buyuk devlere meydan okumak nedir kimsin sen havalara girdin Sar degerleri ne oldu belli degil birsey degil uzak durulacak sirketlerin basindalsr sirket bille degiller gerce Cinli nolcak

One plus kimin umrunda.Davetiye ile telefon mu satılır.Basarim parayı alırım...

Kedi uzanamadığı ciğere beyler ... kusura bakmayın ama ben bu telefonu kullanıyorum emin olun o isim verdiğiniz firmalar firma değil artık benim gözümde... hadı 2 sini bekliyoruz helal olsun size... yalnız onuda davetiyeyle satın :) haketmeyenler alamasın... imza : T'estimo

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play