OnePlus'ın davetiye sistemi sona erdi!

OnePlus One'ın en can sıkıcı özelliği ortadan kalktı! OnePlus 2'den de yeni bir haber var...

OnePlus'ın davetiye sistemi sona erdi!

OnePlus, kendi ismini taşıyan ilk telefonu OnePlus One'ın davetiyeye dayalı satın alma yöntemini iptal ettiğini, cihazı dünya çapında herkes için satışa sunduğunu duyurdu.

Yüksek teknik özelliklerine rağmen düşük fiyatlı olmasıyla beğeni kazanan OnePlus One, farklı ilginç pazarlama teknikleri ve fiyaskolarla da gündeme gelmişti. Bu arada OnePlus, bu duyuruyla kalmayarak bir sonraki telefonu hakkında da bilgi verdi.

OnePlus'ın sağladığı bilgiye göre yılın üçüncü çeyreğinde çıkacak olan OnePlus 2, aynı OnePlus gibi yalnızca davetiye yoluyla satılan bir telefon olacak. Yani OnePlus One'ın davetiye sisteminin kaldırılması, firmanın davetiye işini tamamen bıraktığı anlamına gelmiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

sıkıcı bi özellik değil davetiye ile 350 dolara alınan telefon davetiyesiz 420 dolar civarından satılıyor

Bunun literaturdeki adina elde kalan mallari itelemek denir :)

300$ x 2.7 tl 900 tl civarı + vergiler =1400 tl civarı tr fiyati eder . Bence bize göre aslında ucuz değil ucuz olabilmesi için bir cihaz bedavadan biraz pahalı olmalı ki vergiler zaten bilimizi bukuyor.

300 dolara kimse bulamaz en iyi 360 dolara satiliyor o da 970 lira eder. 150 de pasaport kaydı. Ohhh. Git G3 al 32gb 1350 lira.

@26 Nisan 2015 12:07 ya sen g3le bu telefonu kıyaslıyosan allah sana akıl fikir versin lg g2 hariç gerisi fiyasko

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost