OnePlus'ta artık davetiye yok!

Son iki yıla damga vuran akıllı telefon üreticisi için bir dönem, resmi olarak sona eriyor!

  • Ercan Uğurlu
OnePlus'ta artık davetiye yok!

İlk telefonu OnePlus One'la beraber tüm dikkatleri üzerine çeken cep telefonu üreticisi OnePlus, yakın zamanda yeni modeli OnePlus 2'yi ve OnePlus X'i de satışa sunmuştu. Güçlü modelleri ve davetiye sistemi ile satış yapmasıyla ünlü olan şirket, radikal bir değişikliğe gideceğini açıkladı. Buna göre OnePlus, davetiye sistemini bugünden itibaren kaldırıyor.

Davetiye sistemi ile satış yapmasıyla ünlü olan OnePlus, 5 Aralık'tan itibaren yalnızca OnePlus 2 modeli için davetiye sistemini kaldıracak.  Ancak öte yandan 5 - 7 Aralık tarihleri arasında OnePlus X de davetiyesiz olarak satışa sunulacak. Bu nedenle bu telefonu sipariş etmek istiyorsanız en iyi dönem bu olabilir. OnePlus 2 içinse acele etmenize gerek yok.

Telefonların fiyatları ise... OnePlus 2'nin 64 GB ROM ve 4 GB RAM'li modeli şu an 399 euro'dan satışta. 16 GB'lık sürümü ise stokta yok. OnePlus X ise 269 euro'dan satışa sunuluyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

gereksiz satışlar iyi gitmeyince değişim

şu klişe başlığı değişin bir gönül sayfası daha kapandı olsun.

Davetiye neydi öyle.Davetiyesiz daha iyi oldu.Birde kesin satamamışlardır

Valla işlerine gelirse davetiyeli yapsınlar. Daha önce oneplus almak istedim ama davetiye bulamayinca alamadım. Sağlık olsun yani. Kaybeden müşteri değil bence

Sen de yorum yaz