OnePlus'ta bir dönemin sonuna mı geliniyor?

OnePlus, OnePlus 2 modelinden sonra bu defa da OnePlus X'i "zincirlerinden" kurtardı!

OnePlus'ta bir dönemin sonuna mı geliniyor?

Cep telefonlarını davetiye yoluyla satışa sunan ve böylece çıkış noktasında adından bir hayli bahsettirmeyi başaran OnePlus, kısa bir süre önce OnePlus 2 modelinin davetiye ile satılma dönemini sonlandırmıştı. Şirket, bu defa da OnePlus X modelinin önündeki "davetiye engelini" kaldırdı.

Sonunda bir diğer OnePlus cihazının daha davetiye sistemine son verildi. Artık OnePlus X modeli de, OnePlus'ın resmi sayfası üzerinden davetiye sistemi olmaksızın edinilebiliyor. Şirket, Oniks ve Şampanya renkleriyle sanal raflara dizdiği OnePlus X modelini 249 Dolar'a satışa sunuyor.

Sırasıyla tüm telefon modellerini davetiye sisteminden çıkartan OnePlus, bu modellere OnePlus X'i de katmasıyla bundan böyle davetiye sistemine dönmeyebilir. Elbette bunu, yeni model geldiğinde göreceğiz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Treni kaçırdılar.Artik bedava verseler almam.

@30 Ocak 2016 14:54 Batsalar yeridir. Boş yere üretmesinler bari.

Sanki erisilmez urunmus gibi davranip satis sayilarini arttirmayi, daha dogrusu uretim icin belirledikleri sayinin stokta kalmamasini garantilemeye calistilar. Artik UMI Rome gibi cihazlar 100$ in altinda satiliyor. Eski heyecani kalmadi. Fazladan hic bir ozellikleri yok tercih etmek icin.

oneplus kusura bakmasın. onlar alıcılarını davetiye ile seçiyorlarsa bizde almayız olur biter

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir