Bir zamanların en fazla tıklananları nerede?

Youtube ünlüleri geçen sürenin ardından ne yapıyor? Merak edenler, sakın kaçırmayın!

  • Yaşar Tuna Zorlu

Stephen Voltz: Mucit ünlü

Stephen Voltz: Mucit ünlü
Stephen Voltz ve Fritz Grobe'un 2007 yılında gerçekleştirdiği Nane şekeri ile Diet Kola performans gösterisinden bir kare.

Youtube sayesinde ünlü olan isimlerden bir diğeri de Stephen Voltz. Arka bahçe deneylerinden bir tanesini konu alan videosu sayesinde pek çok gencin bilimsel deneyim kazanmak ve eğlenmek için yapmayı düşündüğü pek çok aktiviteye öncü oldu.

Naneli şekeri, diet kola içerisine nane şekerlerini koyduğunuz da ani bir köpürme meydana geliyor ve adeta bir fıskiye gibi oluyor. Voltz'un videosunun ardından Youtube'da benzer videoların ne denli arttığını "Extreme Diet Coke & Mentos Experiments" sorgusu ile rahatlıkla görebilirsiniz.

Stephen, "Late Night with David Letterman" "The Today Show" ve "Mythbusters" gibi programlarda görev alarak aralarında İstanbul'un da bulunduğu çeşitli şehirlerde canlı gösteri yapmayı da unutmadı.

Youtube sayesinde ünlenen bu 3 kişinin dışında daha çok örnek verilebilir. Kim bilir ülkemizdeki engeller kaldırılırsa (!) bu kişilerden biri siz bile olabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bir de duşta giysileri ile şarkı söyleyenler var (!)

Youtube sayesinde ünlenen bu 3 kişinin dışında daha çok örnek verilebilir. Kim bilir ülkemizdeki engeller kaldırılırsa (!) bu kişilerden biri siz bile olabilirsiniz.
=========================================
işte biz bu yüzden kaybediyoruzzz...

Ben youtube'da sadece öpüşme videoları izliyorum.

Karşı takıma küfürlü şarkılar söyleyen bir zihniyetle , sadece +18 içerikli videoları hit yapan bir çoğunlukla , herkesle ve herşeyle dalga geçme düşüncesiyle gerileme devrinden çakılma devrine geçeriz bence herkes girmesin youtube a böyle iyi hatta biraz daha zorlaşsın

aslında sadce kola ve mentos degıl, gazoza, "delikli nane polo" atasanızda oluor..
keşfettiğimde dershanede herkesi nanli gazoz guzel oluor dıe kandırmıstımD:D:D

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir