Onların da Facebook'u oldu!

Hemen her şey için bir sosyal ağ açılır da onlar için açılmaz mı... İşte yeni Facebook alternatifi!

Onların da Facebook'u oldu!

Sosyal ağ portalı Facebook'tan çocuklarını uzak tutmak isteyen ebeveynler, ellerinden geleni yapsalar da, 10 yaşlarındaki bir çocuğun Facebook hesabını kullandığı ve arkadaş listesinin o yaşta dahi bir hayli kabarık olduğunu yer yer duyuyoruz. Ebeveynler, Facebook'u çocuklarına kullandırmamakta elbette haklılar; zira küçük yaştaki çocuklar için Facebook son derece tehlikeli olabiliyor.

İşte bu anlamda geliştirilen Kidsocial, sadece çocuklara yönelik hazırlanmış bir mikro-sosyal ağ sitesi... Çocuklar bu siteye girerek fotoğraf paylaşabiliyor, oyun oynayabiliyor, müzik dinleyebiliyor ve sohbet edebiliyor.

Güvenilirliği maksimum seviyede sağlamaya çalışan sitede aynı zamanda çocuklar siber güvenlik konusunda da bilinçlendirilmeye çalışılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Artık iyice cıvıttı onun Facebook'u bunun Facebook'u zaten Facebook, Facebook olmaktan çıkmış bi de bunlarla mı uğraşacağız?

Fotoğraftaki zenci sarışın mantığına da hayran kaldım doğrusu (!) :D

gayet iyi bi çalışma umarım başarılı olur...

çocuklar için sosyal ağ açıyolar Güyya facebooktan uzak tutmak için fakat sağ üstte follow on facebook butonu var saçmalık üstüne saçmalık..

o zenci sarışın kız bizim mahallede oturuyo :D

Bence çok sakıncalı bir durum bu, çünkü birçok sapık pedofil buralarda gezmeye çalışacaktır güvenliğin çok çok iyi olması bile buna engel olamaz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play