Online oyunlarda yeni dönem başlıyor

Online oyunlarda yeni dönem başlıyor: Perfect World - Türkçe Beta nihayet oyuncuların karşısında...

Perfect World Türkçe Beta

Avrupa'nın önde gelen ücretsiz online oyun yayıncısı Games-Masters.com, Uzakdoğu'da milyonlarca oyuncusu ile kendini kanıtlamış Perfect World isimli oyunun Türkçe beta versiyonunun başladığını duyurdu.

Games-Masters.com, Perfect World Türkçe için Türkiye'de, GameZun ile öncelikli iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Tamamen Türkçeye çevirilecek oyun, GameZun'un Türk çalışanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenerek, oyun içi ve çevrimdışı kaliteli destek sunacak, Türkçe web sitesi ve forumu yönetecektir. Türkçe, Perfect World'ün resmi olarak desteklediği dördüncü dildir, İngilizce, İspanyolca ve Almanca'dan sonra eklenmiştir.

"Perfect World 2" geniş bir fantazi dünyası içinde karakter özelleştirmesi de dahil olmak üzere birçok ekstra özellik eklenerek yapılmış "rol yapma" oyunudur. Ayrıca dövüş özelliklerinin yeni bir seviyeye getirilmesiyle birlikte, uçarken de dövüşebilme özelliği oyunculara gerçek ve eşsiz bir 3 boyutlu oyun tecrübesi sunmaktadır. "Guild Bölgesi Sahipliği" ve guild'lerin "kendi bölgelerine yapı kurma" fırsatı ile heyecan daha da pekiştirilmiştir.

İşte oyunun özellikleri

Oyuncular; içinde bulundukları devasa dünyada;

- Kara, deniz ve hava görevlerini tamamlama,

- Evlenebilme ve eşini taşıyabilme,

- Evcil hayvanlara sahip olabilme ve onları eğitebilme ve onlara binip uzun yolculuklar yapma,

- Değişen hava şartları (güneş, yağmur, fırtına, kar, bulutlar..) ve farklı bölgelerde doğal gündüz-gece dönüşümü ile karşılaşma şansına sahiptir.

Oyunun Türkçe beta versiyonunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için Perfect World Türkçe resmi sitesine http://tr.perfectworld.ms/ adresinden erişebilir ve oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

hadi bakalım bide bunu tadalım:P

bi ara world of warcraft a baslıcakdım tam dvd lerini almaya gıderken konuma mesaj geldı kredi kartsız acc açtıramıyorsun die tüm hayallerim suya dustu

Görüntüsü Silkroad a benziyor...

Perfect World Yıllardır olan bir oyun ve Games-Master bu oyunu 2yıl önce avrupa için lisansını aldı.Diğer dillere çevrildi oyun fakat Türkçe versionunu sürekli ertelediler.Önce Aralık 2008 sonra Ocak 2009 Sonra Haziran 2009 daha sonrada ses çıkmadı.Bakınız aynı firma Cabal Online ında avrupa için lisans hakkını almıştır ve oyuncuların coğunluğu halinden memnun değildir.Nedeni ise Games-Masters firmasının oyuncuları memnun etmek yerine kendi cebını memnun etmekten başka bir düşündüğü yoktur..Örneğin Supporta attığınız bir ticketa cevap verirlerse şanslı sayılırsınız çünkü supporta koydukları adamlar doğru düzgün kullanıcılarla ilgilenmemektedir.Cabal Onlinedada "Türkçe Destek var,Cabal Online Türkçe" gibi destek yaptılar fakat Türk oyuıncularıyla ilgilenecek doğru düzgün bir yönetici bile yok.Yani işin özüne gelirsek Games-Masters ın oyunlarını oynamamanızı tavsiye ediyorum Perfect World'u yapan firma tarafından perfect world ınternational versionu mevcuttur onu oynayabilirsiniz veya oyuncuların kurduğu private serverlarda oynayabilirsiniz.Perfect World Aiondan sonra gördüğün en gerçekci yapıya sahip oyun olmakla beraber ne Wow a ne Silkroad a benzer,Silkroad, Perfect Worldun 1/5 i olamaz.
Yapmış olduğum uyarıyı bu oyunu oynamak isteyenlere Cabal Online ve Perfect World Ms'de oynamış ve oynadığım sürede türk ve yabancı yöneticilerle iç içe olan ve ne yaptıkları,ne işler cevirdiklerini bilen biri olarak söylüyorum.Amacım benim ve bir çok arkadaşım gibi sizlerinde madur olmamasıdır.

Çoğu online oyunun Türkçe çevirisi iğrenç. Yani oynayacak olsam bile o saçma yazım hatalarını görünce, Türkçe karakterlerin olmadığını görünce oynamak istemiyor canım. Yapımcı şirketin ciddiyetsizliği, kalitesizliğini gösterir bunlar. Bir hizmet vereceksen hakkını da vereceksin.

bencede çok güzel oyun denedim superr

Perfect World kaliteli guzel bir oyun turkce eklentisi oldukdan sonra daha'da guzel olucaktır online oyunlar arasında yerini kısa zamanlarda çok iyi yerlere taşıdılar turkce oldukdan sonra eminim hits'i en yüksek oyun olarak oynanılması sohbetleriyle gündem yaratacaktık

diğer online oyunlardan çok farklı içerik olarak cok daha geniş harita bakımından zengin grafik olarak ii hazırlanmış her oyunda muzik sesini iptal ederiz yada pc'mizden kısarız bu oyunda müziğimizin sesini yükselticeğiz ve heycan verici rahatsız olmuyacağınız türde harıka bir oyun müziği oldugunu görüceksiniz

arkadaşın bir tanesi aşağına 5/1 olamaz bu oyun demiş inanın eline tetris alıp oynamamıştır:)

''Perfect World Aiondan sonra gördüğün en gerçekci yapıya sahip oyun olmakla beraber ne Wow a ne Silkroad a benzer,Silkroad, Perfect Worldun 1/5 i olamaz.'' demiş arkadaş perfect worlde kötü birşey söylememiş aksine övmüş. sadece şirketin kötü oldugunu belirtmiş..öncelikle yazılanı doğru okuyun sonra yorum yazın bence...

Sen de yorum yaz